2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین زود عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2187 بازدید | 235 پست
من با تو نبودم حرفم بی ادبی نبود نظرمو گفتم قرار نیست به به چه چه کنم الکی وا

وقتي هنوز فرق بين كشيده و دراز رو نميدوني حرفي نميمونه. تفاوت احمق و ابله رو شايد ندوني.!

همه جهان تن است و ايران دل💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موهاي لخت به اين زيبايي چرا بيرون نباشن.؟ اخه ديدم اقايون ميكارن .بايد مو رو بتراشن و اينا.حالا شايد ...

فدات گلم مرسی😍 اره یکم فک کنم سخت باشه منم تحقیق میکنم ببینم چجوریاس شاید بکارم🥰

2728
خواهش گلم آفففرین👏👏👏 تو چه مدت کم کردی؟ روشت چی بوده؟  یه سوال مهم دارم ک: پوست صورتت نیفت ...

كالري شماري ورزش

من اندامم برام  مهمتر بود از پوست صورت يا بدنم

بايد حين رژيمت اب و سبزيجات و ميوه زياد بخوري عزيزم 🌺

2738
کسی از تو به به چه چه نخواست ...بی ادبی هم نخواست حالا برو رد کارت...تو تاپیک من نباش 

ظرفیت نداری عکس نذار من تاپیک تو نیستم پیام نده وقتی تاپیک میزنی بگو عکس میزارم تعریف کنید عیبامو نگید ناراحت میشم 🤣🤣🤣😂

دير اومدي خيلي ديره😃😃

خخخخخخ

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
2706