2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین زود عکس

2187 بازدید | 235 پست

بچه ها بگین فرم صورتم چیه؟؟؟ می‌خوام یکاری کنم صورتم گردتر بشه و کوچیکتر ...نمی‌دونم چرا انقد رو مخمه هیچ مدل مویی بهم نمیاد ارزومه موهامو بالایی بزنم و دم اسبی ببندم ولی صورتم کشیده س همیشه موهام یه وَریه الان چندساله ک موهام مدلش همینه..‌خوشبحال اونایی ک صورت کوچیک و گرد دارن...خب بگید فرمش چیه؟؟ راهی هست برای گردتر کردنش؟؟ الان عکس میذارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم صورتم کشیده س ولی بالا میدم بهم میاد یکم پف بده بزن بالا قشنگ میشه  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731
منم صورتم کشیده س ولی بالا میدم بهم میاد یکم پف بده بزن بالا قشنگ میشه  

شت🤦‍♀️یکم پف بده بعد بده بالا که صورت کشیده تر به نظر میاد😶

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738
آهنگ مینویسم  ادامه شو بنویسید تا عکس بیاد وقتی نیستی پیشم یه دیوونه و روانی میشه دلم ....

میمیرم بی تو

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
2706