2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چیزی شده خدای نکرده مگ کم باشه بده؟؟؟ اخه چن روز هی داری همین تاپیکو میزنی.از ی ماما بپرس گلم ...

راستش بچه خواهرم ۶ روزه به دنیا اومده دور سرش ۳۲ تا ۳۲ و نیم هست خیلی نگرانیم 

یه دکتر گفته اشکال نداره یه دکتر گفته کمه😢

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2728
راستش بچه خواهرم ۶ روزه به دنیا اومده دور سرش ۳۲ تا ۳۲ و نیم هست خیلی نگرانیم  یه دکتر گفته اش ...

خب عزیزم ب مرور بیشتر میشه انشالله.

منم دکترم بخاطر کیسه اب انقد منو ترسوند ک تاجاییک گف شاید بستری بشی.خداشاهده تا خونه نفهمیدم چجوری اومدم.فقد گریه میکردم.بعدش رفتم بهداشت و سونو گفتن خیلیم اوکیه.

شمام توکلتون بخدا باشه.مشکل ژنتیکی ندارید؟یا تو دوران بارداری مادر مشکلی براش پیش نیومده؟؟

اگ نع ک انشالله چیزی نیست.دکتر گفته بهتون دگ.نگران نباشین

ندانم گرا....
خب عزیزم ب مرور بیشتر میشه انشالله. منم دکترم بخاطر کیسه اب انقد منو ترسوند ک تاجاییک گف شاید بستری ...

توی دوران بارداری حتی پیش پره ناتولوژیست هم رفت خواهرم و هیج مشکلی هم‌نبود ولی این عدد خیلی ما رو نگران.کرده

میشه درموردش بگین

بردنش دکتر به نظرم شربت روغن ماهی بهش دادن تا بهتر شداخه امگاسه تو ماهی زیاده ولی زیر نظر دکتر باید مصرف بشه مخصوصا واسه نوزاد 

دختر مردادم و مثل شیر جنگل فرمانروا آفریده شدم
2740
توی دوران بارداری حتی پیش پره ناتولوژیست هم رفت خواهرم و هیج مشکلی هم‌نبود ولی این عدد خیلی ما رو نگ ...

عزیزم چیزی نیس انشالله.یک دکتر گفته ک جای نگرانی نیس.خدا خودش از تمام بدی و مشکلات حفظ کنه کوچولوتون 

ندانم گرا....
بردنش دکتر به نظرم شربت روغن ماهی بهش دادن تا بهتر شداخه امگاسه تو ماهی زیاده ولی زیر نظر دکتر باید ...

ممنون مهربون 

نمیدونی دور سرش موقع تولد چند بود؟

عزیزم چیزی نیس انشالله.یک دکتر گفته ک جای نگرانی نیس.خدا خودش از تمام بدی و مشکلات حفظ کنه کوچولوتون ...

ممنون مهربون ❤❤

ببین گلم بچه خاهرشوهرمنم بنظرمن سرش خیلی کوچیکه ولی درکل بدنشم خیلی لاغره ینی میخام بگم بعضی نی نی ه ...

ممنون مهربون