2733
2739
نه 39 هفته به دنیا اومد. الانم 2.5 سالشه سرش کوچیکه.

اها خداروشکر عزیزم ممنون که جواب دادی ❤❤

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
🙏🙏😢😢با اینکه خیلی سخنه و خیلی دارم اذیت میشم و پنج سال و خورده ای هست که خونه نشین شدم ولی تاب ی ...

میفهممت....

اون فقط توروداره.انشالله ک شفا پیدا کنه.انشالله انشالله.....

عزیزم میدونم سخته میدونم توام نیازداری ب تفریح ب خیلی چیزای دیگ

ولی باید کلا ازخودت برنی همینطور ک این چندسال زدی😔😔😔😔😔

خییییلی قوی باش

انشالله خدا عوضشو بهت بده.انشالله پرهام خوب بشه

واقعا باید اینهمه صبرتو ستود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداراشکر عزیزم ❤❤ میشه دقیقا رو سر فرصت نگاه کنی بهم بگی و اینکه نارس نبوده؟

الان رفتم توی کارت تولدش نگاه کردم ۳۳ بود.. نارس نبود ۳۹ هفته سزارین کرده بودم ..  فقط کوچولو بود چون خودم هم ریزه میزه هستم و در بارداری هم کلا ۵ کیلو چاق شده بودم خب بچم هم ریزه بود . 

میفهممت.... اون فقط توروداره.انشالله ک شفا پیدا کنه.انشالله انشالله..... عزیزم میدونم سخته میدونم ...

🙏🙏🙏❤❤❤سخت به دعاهاتون نیاز دارم 

2731
الان رفتم توی کارت تولدش نگاه کردم ۳۳ بود.. نارس نبود ۳۹ هفته سزارین کرده بودم ..  فقط کوچولو ب ...

خداراشکر عزیزم ۳۳ خوب بوده نرمال بوده

من تو ایام محرم هرروز براش صلوات میفرستم.... بخدا اگ نزدیک بودم بهت حتما میومدم کمکت😔

ممنون مهربون زنده باشی ❤❤

راستش بچه خواهرم ۶ روزه به دنیا اومده دور سرش ۳۲ تا ۳۲ و نیم هست خیلی نگرانیم  یه دکتر گفته اش ...

دختر من وقتی بدنیا اومد ۱ کیلو نیم بود دور سرشم ۳۰

تا الان که۱۶ سالشه مشکلی نداشته خیلیم باهوشه

2740
دختر من وقتی بدنیا اومد ۱ کیلو نیم بود دور سرشم ۳۰ تا الان که۱۶ سالشه مشکلی نداشته خیلیم باهوشه

ای جااان خدا حفظش کنه، ❤❤

نارس نبوده عزیزم؟

ای جااان خدا حفظش کنه، ❤❤ نارس نبوده عزیزم؟

ممنونم عزیزم🌹🌹

۲ هفته زودتر بدنیا اومد ولی خیلی ریز و کوچولو بود، پدرم دراومد تا بزرگ شد

اینا رو گفتم که خیالت راحت باشه، ان شاالله که خواهر زادتونم سالم و باهوشه خیالت راحت، خدا بد نکنه دکتر که فقط وسیله هست، خدا حفظش کنه براتون

ممنونم عزیزم🌹🌹 ۲ هفته زودتر بدنیا اومد ولی خیلی ریز و کوچولو بود، پدرم دراومد تا بزرگ شد اینا رو ...

ممنون مهربون دعا کن ❤❤❤

عزیزم منم تو نمودارهای دور سر یکی دوبار نگرانم کردن حتی گفتن دوباره دو هفته دیگه باید بیای خیلی روزهای بدی بود. چقد گریه میکردم الان پسرم نزدیک دوسالشه هم راه میره هم به حرف اومده و هم اینکه هر چی بهش میگیم میفهمه. آبجیتو آروم کن مطمئن باش چیزب نیست 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
عزیزم منم تو نمودارهای دور سر یکی دوبار نگرانم کردن حتی گفتن دوباره دو هفته دیگه باید بیای خیلی روزه ...

ممنون مهربون خدا حفظش کنه، ❤❤

راستش بچه خواهرم ۶ روزه به دنیا اومده دور سرش ۳۲ تا ۳۲ و نیم هست خیلی نگرانیم  یه دکتر گفته اش ...

سلام عزیزم ۳۲ طبیعیه. قدش چنده؟ اگر قدش هم حدود پنجاه تا پنجاه و پنجه اصلا نگران نباشه. کلا دور سر ۳۲ خیلی شایعه تو ایران

سلام عزیزم ۳۲ طبیعیه. قدش چنده؟ اگر قدش هم حدود پنجاه تا پنجاه و پنجه اصلا نگران نباشه. کلا دور سر ۳ ...

سلام عزیزم 

اره قدش نرمال هست وزنش هم‌نرماله الان چهارماه و چندروزشه 

از نظر تکامل هم خوبه

میخوان ببرنش پیش فوق تخصص غدد کودکان تا بررسی های بیشتر انجام بشه

دعا کنید براش