2733
2739
خاهش میکنم گلم ایشالاکه چیزیش نیس الان این بچه که میگم ۶ماهشه ولی اگه ببینی مث بچه ۳ماهس

جدی چه‌جالب

اگه از مامانش بپرسی دور سرش موقع تولد چند بود ناراحت میشه؟؟

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
جدی چه‌جالب اگه از مامانش بپرسی دور سرش موقع تولد چند بود ناراحت میشه؟؟

ببین چون خاهرشوهرم هس وباهاش رابطه زیادندارم نمیتونم ولی ازونجایی میگم چون پسرمن دوماه ازش کوچیکتره ولی ماشالاخیلی درشت ترازاونه بااینکه بچه من تپلم نیس حالاببین اون چجوریه دیگه اگه دکتربردین وگفت ایرادی نداره روش حساس نشیدگاهی وقتام بعضی خونواده هایاپدر یامادر سرشون کوچیکه به اون رفته 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین چون خاهرشوهرم هس وباهاش رابطه زیادندارم نمیتونم ولی ازونجایی میگم چون پسرمن دوماه ازش کوچیکتره ...

درسته ممنون عزیزم ❤❤🙏

درسته ممنون عزیزم ❤❤🙏

تاتی جان من همینجوری توی سایت میشناسمت و می‌دونم دسته گل نازنینی داری که نگرانی حتما بچه خواهرت مثل اون نشه ،من نخواستم توی تاپیک خودم جوابت رو بدم اومدم اینجا ، ببین خواهرم ، پسر ناز تو موقع زایمان براش مشکل پیش اومده تا جاییکه یادمه و اکسیژن کم بهش رسیده پس ریشه ژنتیکی نداره این قضیه و خودتون رو دلواپس نکنین 

من با تمام وجودم درکتون میکنم ، منم سه روز بود زایمان کرده بودم و روی ابرها بودم که دنیا روی سرم آوار شد دکتر گفت دور سرش کمه ، بیمارستان زده بودن ۳۳ ،دکتر گفت ۳۲ یه دکتر دیگه گفت ۳۲.۵ و چون اونموقع بلد نبودم خودم اندازه بزنم گیج شده بودم و نفهمیدم آخر کدومه ولی مطمئنم ۳۳ نبود ، روزگارم سیاه شد ،شب و روز نداشتم ، فقط گریه فقط غصه آخه یه دکتر گفت رشد ماهانه مهمه ولی کوچولوی من رشد ماهانه ش هم کمتر از حد بود مثلا به جای دو سانت یک و نیم سانت ، من توی یک سال و نیم پنج شیش تا اطفال بردم و سه تا مغز و اعصاب ، بعضیا میگفتن معلوم نیست چی میشه و زمان بده بعضی ها هم به جدیت میگفتن سالمه و ژنتیکه، مادر شوهر من کلا سرش ریزه ،ببینی به چشم میفهمی که ریزه ،ولی من آروم نداشتم ،الان دخترک من دوسالشع و الحمدالله رب العالمین مشکلی نداره ولی یه غصه ریز هنوز دارم اونم اینه که حس میکنم سرش به بدنش کمی کوچیک دیده میشه ژ آخه فک کن قدش روی نمودار قرمز بالاست یعنی از همه همسناش بلندتر ولی سرش روی زرد پایینه نموداره ،من هنوزم کمی نگران ظاهریش هستم ولی واقعا شاکر خدام 

من حس میکنم دخترم از ماه شیش که آهنش رو شروع کردم رشدش بهتر شد

دخترم بدو تولد قد ۴۹ وزن ر٫۲۷۰۰

الآنم بهت میگم به خواهرت سلام برسون و بگو خواهشاً مثل من خودشو لذت مادریش رو از بین نبره ،تا می‌تونه کیف کنه با بچش و بازی کنه و هوشش و مغزش رو تحریک کنه برای رشد و بسپره دست همون که داده ، خدای نکرده بچه ای که مشکلی که نگرانش هستی رو داشته باشه از روز اول همه چیش معلومه،روزگار رو با ترس نگذرونین ، تعداد کسایی که دورسر کوچیک دارن و سالمن از تعداد کسایی که مشکل دارن خیلی بیشتر هست و بیشترشم ارثیه ،

2728
تاتی جان من همینجوری توی سایت میشناسمت و می‌دونم دسته گل نازنینی داری که نگرانی حتما بچه خواهرت مثل ...

ممنون مهربون خدا دختر گلت رو حفظ کنه، ❤❤

تو رو خدا دعا کن همینطوری که میگی باشه،❤❤🙏🙏

خواهرم خیییلی مهربونه همین یه خواهر رو دارم همدم تمام غمها و غصه های منه

دلم نمیخواد اشک و ناراحتیش رو ببینم😢😢

پسر من هم اندازه تمام عمر غصه پدر مادرم بسه😢😢

ممنون مهربون خدا دختر گلت رو حفظ کنه، ❤❤  تو رو خدا دعا کن همینطوری که میگی باشه،❤❤🙏🙏 خواهر ...

اصلا نگران نباش من بهت قول میدم سالمه ، یه دکتر همون هفته اول بهم گفت من گردنمو میذارم اگه چیزیش باشه تو به صورت این نگاه کن اصلا میخوره مشکل داشته باشه ، کاش به حرفش اعتماد کرده بودم و خودمو انقد زجر نمیدادم 

میتونی عکسش رو بفرستی ؟

اصلا نگران نباش من بهت قول میدم سالمه ، یه دکتر همون هفته اول بهم گفت من گردنمو میذارم اگه چیزیش باش ...

خداراشکر عزیزم❤❤

اره الان میفرستم عین یه تیکه ماهه❤❤

2738
اصلا نگران نباش من بهت قول میدم سالمه ، یه دکتر همون هفته اول بهم گفت من گردنمو میذارم اگه چیزیش باش ...

دیدی عزیزم؟

ماشاالله عزیزم

خداحفظش کنه ،نازه

دختر من تازه زشتم بود بچم😄😄😄الان نمکدونه ماشاالله ، تو خودت به اندازه کافی غصه و دلواپسی داری ، بیشترش نکن الکی ،از خاله بودنت لذت ببر و نگرانی رو به خواهرت منتقل نکن ، مطمئنم چند وقت دیگه میام ازت میپرسم میگی خداروشکر مشکلی نبوددددد ، مطمئن باش

ماشاالله عزیزم خداحفظش کنه ،نازه دختر من تازه زشتم بود بچم😄😄😄الان نمکدونه ماشاالله ، تو خودت به ...

ممنون مهربون ❤

الهییی🤣سالم باشن زشتی و خوشکلی خیلی مهم نیست 

الهی آمین انشالله 🙏❤

اره عزیزم دیدم،ماهه دختر من اگه کلاهشو کامل میذاشتم کل سر و صورتش میرفت توی کلاه🙃🤭 بهم بگو خواهر ...

فامیل هستن شوهرخواهرم پسرخالمه؛ ولی دو تا دختر سالم دارن خداراشکر این سومیه

توی تمام سونوها هم سالم بوده حتی پیش پره ناتولوژیست هم رفت خو دوران بارداری 

فامیل هستن شوهرخواهرم پسرخالمه؛ ولی دو تا دختر سالم دارن خداراشکر این سومیه توی تمام سونوها هم سالم ...

پس اگه بچه سومه مطمئنم باش موردی نیست ، اون مسأله توی زایمان اول خودش رو نشون میده و توی ۹۰ درصد موارد توی زایمانهای بعدی هم پیش میاد ،وقتی خداروشکر سومی هست و دوتای دیگه سالمن مطمئن باش دیگه که چیزی نیست

خداحفظش کنه ،بسپر به افرینندش و لذت ببر از وجودش