2733
2734
عنوان

خوشکل و جذاب

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من مجردیش آموزشی بود اونجا.میگفت شیرازیا دختراشون چشم و ابروشون خوشگله😁فقط پوستشون تیرست😑

نخیرم😎همه رنگ پوست داریم😎ولی خدااااااااییییییی راست میگه چشم ابرو دختر شیرازی ی چیز دیگس لعنتی😎😎😎خودمم چش و ابروم خیلی خفنه😄بخدا جلو اینه میرم دیگه نمیتونم بیام کنار بسکه محو چش و ابروم میشم😂😂😂😂

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
من حس میکنم کردها یه چیز دیگه هستن

میدونی کردها واقعا، واقعا بعضیاشون محشرن، خیلییییییییییییی، و تو ترک ها هم اکثرا چشم و ابرو مشکی و خوشگلا، ولی کردا درصد جذابیتشوون بیشتره، مخصوصا مرداشون، ضعف کردم😅یه شوهر کرد بدید به من لطفا🤤🤤🤤😂

2731
بنظرم خیلیی جذابن و اینکه بیشتر از جذابیت خیلییی مهربونن و خون گرم 😍

ترکا با خودشون خیلیییی خوبن ولی بعضیاشون با فارس ها خوب نیستن😣😣😣

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
کردی؟ 

آره گلی😁

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌

وای ببخشیدا ولی افغانیاکجاخوشگلن؟؟حتی درشت ترین جشاشون میشه اندازه چشم ریزه ایراینا و چشاشون کشیده  اس مثل ژاپنی ها 

معلوم بعضیاشون یا دورگن یا ب ایرانیا خیلی نگاه کردن😄

یـک نـفـر حـال دلـش خـوب نـیـسـت❤مـیـشـودبـرای دلـش اَمَـن یُـجـیـبُ بـخوانـیـد؟
2738
😂😂😂 من خودم شیرازی هستم اتفاقا تو مدرسه اکثر بچه ها پوستشون روشن بود یا گندمی ولی سبزه کم داشتیم ...

عزیزم😄شوهر من در مقایسه با شمال ها گفت چون ما اکثرا پوستمون سفید یا روشنه براهمون

وگرنه در جذابیت شیرازیا ک شکی نیس😉

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2706