2733
2734
عنوان

خوشکل و جذاب

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 103 پست
میدونی کردها واقعا، واقعا بعضیاشون محشرن، خیلییییییییییییی، و تو ترک ها هم اکثرا چشم و ابرو مشکی و خ ...

وای آره کوفتشون بشه این همه خوشگلی😂😂😂

پسره که تو عصر جدید اومد کرد بود اوتیسم داشت اسمش مهران بود رو دیدی؟چه خوشگل بود

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
وای ببخشیدا ولی افغانیاکجاخوشگلن؟؟حتی درشت ترین جشاشون میشه اندازه چشم ریزه ایراینا و چشاشون کشیده & ...

نههههههه انقد خوشگل دارن چش درشت و چش رنگی پوست روشن

هر قومی زیبا و زشت داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جااان جاعن😍🤩

بومه نذرد🤭❤

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2731
من فک میکنم آب هرشهر خیلی روی پوست مردمش تاثیر داره و دیدم تهرانیا اکثرا هم پوست و موی خوبی دارن هم ...

وایییییی اب تهران و هواش که داغون دورت بگردم😭صورت نزاشته بمونه، اکثرا صورتا و پوستشون ارثیه، و اینکه خانومای تهرانی خیلی به صورتشوننننن میرسننن، یکی اینکه میکرو بلیدینگ و پاکسازی و ماسک و هزارجور کار انجام میدن

نخیرم😎همه رنگ پوست داریم😎ولی خدااااااااییییییی راست میگه چشم ابرو دختر شیرازی ی چیز دیگس لعنتی😎😎 ...

😂😂😂😂

آره میگه چشم و ابروشون کشیدست خوشگله

میگه یبار تو خیابون داشتم بارفیقام میرفتم یه دختره جلومون بود گفتم تشنمه چقد

اون ی بطری آب دستش بود پرت کرد تو بغلم😂😂😂

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
چی😳

به زبون کوردی یعنی قربونت برم🤣

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
لهنتی😁فقد عکس☝🏻

نو نو😎حوصله ندارم صدتا ادم غش و ضعف کنن واسم😂😂😂

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡

من تو خوابگاه بودنی 

همه قومیت ها میگفتن ترکا خوشکلترن..حتی اونی هم ک فارس بود اصالاتش ترک بود

ولی من نظرم اینه بختیاریاو کرداهم زیبا هستن خدایی

دانا نبود انکه زنادان گله دارد