2733
2739
عنوان

خوشکل و جذاب

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 103 پست
وای ببخشیدا ولی افغانیاکجاخوشگلن؟؟حتی درشت ترین جشاشون میشه اندازه چشم ریزه ایراینا و چشاشون کشیده & ...

من دوسال برای تبعه مهاجر افغان کار درمانی انجام دادم

قومیتها و نژادهای بسیار متنوع دارند و بدون اغراق زیبایی چند نژادشون نفس رو بند میاره. 

تو محل خاصی از تفریحات دبی ،  خانمهای زیبای سراسر اروپا حضور دارن . بدون تعارف هیچکدوم به رنگ و فرم چشمهای مراجعان افغان بدون هیچ آرایشی نمیرسن. تا جایی که من دنیا رو دیدم زیباترینن

عوه عوه😍 ممنون بفکرمونی    

خواهش میکنم😎😎چیکا کنیم دیگه خوشکلی دردسر داره باید حواسمونو جمع کنیم😎😎🤣🤣

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ئیمه ئیژین به قوربانت بم یا قه زات که وی لیم

عا ایمه کورد کلهریم

اوجوریش اوشیم😁

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2728
سنه ای ؟😂

کرماشانم عزیزگم😁❤

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2740
اهان دی باشه🧡😻

🥰😘❤

هه ر بژی کرمانشاه

هربژی🥰❤😘

خانماشون رسیدگی میکنن آقایونشون چی؟؟ من دیدم ماشالا همه سفید و تپل مپلن  هواش که میدونم خیلی ب ...

ماشالله این توپول موپول سفید جذابارو چرا من نمیبینم پس🤤😅😂، نه ابشم خیلی بد شده