2737
2734
تو میدونی چه بیماری، از دونفر‌.. که بهم دست زدن

فقط بهم دست زدن؟

من فکر کردم ایدز رو میگی چون همون طور ک گفتی ممکنه ۳ ماه،۳ سال یا ۱۰ سال دیگه خودشو نشون بده و فقط الان ناقل باشی!

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  

خودت خیلی خیلی خوشکلی😍😍..اخه ببین دلت میاد خودتو عذاب بدی؟؟ چرا انقد با خودت جنگ میکنی؟..هر اتفاقی هم که افتاده تقصیر تو نبوده و بیگناه بودی...پس گزشته رو ولکن و به زندگیت برس..باید شکایت میکردی تا به جزای کارش برسه..حالا که نکردی انقد بخاطر کاره یه سگ خودتو عذاب نده من میدونم تو پاکی و گناهی نداری..

🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داستانتون چیه چه ربطی به دامادتون داره

و گفتم دامادمونم شبیه یه بازیگر

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹
2728
برو از بده خیالت راحت بشه از چه راهی بهت منتقل شده؟

وای حالم بده اخه میگن ۱۰ سال دیکه ام نشون نمیده یعنی چی

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹
فقط بهم دست زدن؟ من فکر کردم ایدز رو میگی چون همون طور ک گفتی ممکنه ۳ ماه،۳ سال یا ۱۰ سال دیگه خودش ...

۱۰ سال دیکه نشون میده ازمایش؟؟

خودت خیلی خیلی خوشکلی😍😍..اخه ببین دلت میاد خودتو عذاب بدی؟؟ چرا انقد با خودت جنگ میکنی؟..هر اتفاقی ...

من خیلی کنجکاو شدم ببینم چطوری ایدز بهش ممکنه منتقل بشه

میشه یکم بگی چیشده؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2740
من خیلی کنجکاو شدم ببینم چطوری ایدز بهش ممکنه منتقل بشه میشه یکم بگی چیشده؟

بهم دست زدن.... چجوری بگم.. تجا.... ز

۱۰ سال دیکه نشون میده ازمایش؟؟

عزیزم اینا رو دکترا بهت گفتن؟

چ مدت از اون جریانی میگذره ک مشکوکی از اونجا گرفتی؟

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
یعنی آزمایش نشون نمیده حتی ناقلی یا نه؟

یه جا رفتم بپرسم نمیدونم اطلاع داشت یا نه بهم گفت ۱۰ سال دیگه نشون میده حالم بد شد من این چند ماه با استرس گذرونم به امید اینکه ازمایش ۱ماه دیگه ۱۰۰ درصددی نشون میده 

یه جا رفتم بپرسم نمیدونم اطلاع داشت یا نه بهم گفت ۱۰ سال دیگه نشون میده حالم بد شد من این چند ماه با ...

فکر کنم اون اطلاع نداشته چرت گفته.نت مطالعه کن ببین چطوریاست آزمایشش چند مدت بعد نشون میده

2706