2410
2553

نمیدونم چمه احساس میکنم زشتم از خودم خوشم‌نمیاد...واقعا نمیدونم چرا اینجوری شدم بهترین شوهر ... بهترین زندگی که حسادت میکنن به زندگیم‌... بابت یه چیزایی ...‌ نمیدونم چی بگم از خودم بدم میاد دارم با افسردگیم یه مرد رو  بدتر از خودم افسرده میکنم... چند بار دست به خودکشی زدم‌نذاشته شوهرمو میگم... اخی خدایا من بمیرم دیگه همه چی تموم میشه... فک نکنم کسی مثل من انقدر درد داشته باشه خیلی بده بهترین زندکی داشته باشی اما امید به زندگی نداشته باشی... اخی طفلک من شبا تو خواب راه میرم وقتی شوهرم میفهمه منو میگیره قلبش از جاش کنده میشه ... 

احساس میکنم دیگع منه سابق نیستم لعنت به باس بانیش لعنت بهتت همین ... بعضیا من میشناسن‌..‌‌ داستان منو بعضیا میدونن ‌... حالم خوب نیست برام دعا کنید 

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹

همینو بهت بگم که اگه تا ۵ روز دیگه خونه پیدا نکنیم تو کوچه میمونیم

پس از تو بدبخت ترم هست

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اینجوری که گفتی مشکلی نداری وخوشی زده زیر دلت😕

افسرده شدی برو روانشناس

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
همینو بهت بگم که اگه تا ۵ روز دیگه خونه پیدا نکنیم تو کوچه میمونیم پس از تو بدبخت ترم هست

تو میتونی با ترس بیماری که  فک میکنی داری بترسی و بدونی تا ۱۰ سال دیگه زنده ای  ووو بایت این‌بیماری‌کثیف  فک‌کنی خدای نکرده زبونن لال شوهرتم‌ بیمار کردی

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹
2714
البته اون بیماری نفهمی کی مشخص میشه هرکی یع چیز بگه

بیماری داری یا نداری؟نفهمیدم

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
همینو بهت بگم که اگه تا ۵ روز دیگه خونه پیدا نکنیم تو کوچه میمونیم پس از تو بدبخت ترم هست

برات صلوات فرستادم بهترین خونه نصیبت شه ان شاالله و مورد خوب پیدا کنی 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
بیماری داری یا نداری؟نفهمیدم

😭نمیدونم دارم  ندارم.... نمیدونم... ... چی بگم... چی بگم‌‌‌..

تو میتونی با ترس بیماری که  فک میکنی داری بترسی و بدونی تا ۱۰ سال دیگه زنده ای  ووو بایت ا ...

خب بزار مطمعن بشی..شوهرتم نهایت آزمایش میده از الان غصه و ترست ب خاطر ی فکره؟

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
تو میتونی با ترس بیماری که  فک میکنی داری بترسی و بدونی تا ۱۰ سال دیگه زنده ای  ووو بایت ا ...

دائم ذکر الحمدالله بگو در همه حال

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.

برو ازمایش بده خب

چه بیماری هست اخه؟

میدونی ممکنه از کی گرفته باشی؟ انشالله ک چیزی نیست🥺

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
2706