2737
2734
بهم دست زدن.... چجوری بگم.. تجا.... ز

اگه دخول نبوده باشه احتمال ایدز کمه ها

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
عزیزم اینا رو دکترا بهت گفتن؟ چ مدت از اون جریانی میگذره ک مشکوکی از اونجا گرفتی؟

نه همه جا زنگ زدم هرجایی که فکرشو بکنی بعضیا میگن دیگه نمیخواد از بدی چون دیگه قطعی منفی بودنش ‌.‌  بعصیا میگن ۶ماه بعصیا میگن ۱سال اما خب بیشتر تاکید داشتن رو ۶ماه دکتر ساینا فوق متخصص هم گفت ۶ماه دیگه خیالت راحت بشه لعنتی زنگ زدم به ازمایشگاه گفت درمورد بیماری اطلاع دارم البته پذیرشش گفت این بیماری ممکنه تا ۱۰ سال ازمایش نشون نده

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم اون اطلاع نداشته چرت گفته.نت مطالعه کن ببین چطوریاست آزمایشش چند مدت بعد نشون میده

اره نمیدونم...  ازمایشگاه کار میکرر اما هرجا رفتم گفته ۳ ماه ۶ ماه.. خیالم بازم راحت بود

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹

شوهرت هم میدونه ماجرا رو؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2742
خیلی به هم میایید...بهم قول بده دیگه خودتو انقد عذاب ندی و به زندگیت برسی‌‌...چون گزشته ها گزشته و ت ...

اره گذشته عزیزم شوهرم بخدا انقدر عذاب میدم خیلی اذیتش میکنم الهی بمیرم..... اخه چی بگم  میگم خدایا نکنه من منتقل کردم بهش زبونم لال

اره نمیدونم...  ازمایشگاه کار میکرر اما هرجا رفتم گفته ۳ ماه ۶ ماه.. خیالم بازم راحت بود

انشالله که منفی هست اعصابتو ناراحت نکن بعدا آزمایشت منفی درمیاد میبینی بیخودی ضعف اعصاب گرفتی .ناراحتی اعصاب خیلی سخته

شوهرت هم میدونه ماجرا رو؟

شوهرم تازگیا گفتم بهش..‌ چیزی نگفت فقط منو  سوپرایز میکنه نمیزاره کار کنم صبح که بلند میشم  یهو میبینم گل اورده... انگشتر خریده ... یا برام‌النگو میخره یا گوسفند میخره حالم خوب شه.. واقعا شرمندش شدم

2740
انشالله که منفی هست اعصابتو ناراحت نکن بعدا آزمایشت منفی درمیاد میبینی بیخودی ضعف اعصاب گرفتی .ناراح ...

اره همین چند وقت پیشم رفتیم توی اب با دامادمون و خواهرم رو موتور نشستم فک کنم سرما خوردم .. بعد الان هی نمیتونم به خودم بفهمونم یه سرما خوردگی عادی یه ربط میدم به بیماری میگم علاعمش اینه..

شوهرت میدونه همه چیو؟

همه چیو . اره ... اما نتونست شکایت کنه ... حالم واقعا بد بود.‌‌.. وقتی فهمید گریه کرد😭

نخواست اون عوضیارو پیدا کنه؟

اره میدونی چی شد؟از اولش گفتم کیفمو گوشیمو دزدین دزد بودن نگفتم بهم دست زدن که شکایت کرد پیدا نشد‌.‌. حرفای مردم اخه شهرمون کوچیکه هی مگفتن چی شده چی شده...  زنتو گذاشتی تنها بره بیرون.... شهرمونم کوچیکه.. دادگاه اشنا زیاد داریم وقتی پیدا نشد شوهرم دیکه ول کرد

نه همه جا زنگ زدم هرجایی که فکرشو بکنی بعضیا میگن دیگه نمیخواد از بدی چون دیگه قطعی منفی بودنش ‌.‌ & ...

ن عزیزم اشتباهه همون ۶ ماه درسته..با آزمایش خون تا نهااایت ۶ ماه مشخص میشه..اون ۱۰ سال رو واسه کسی میگن ک هیچ علائمی نداره و خودش خبر نداره! ممکنه تا ۱۰ سال هم این ویروس تو بدنش باشه ولی علامتی نشون نده فقط ناقل باشه...

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
ن عزیزم اشتباهه همون ۶ ماه درسته..با آزمایش خون تا نهااایت ۶ ماه مشخص میشه..اون ۱۰ سال رو واسه کسی م ...

اره اینو میدونم مثلا ۱۰ سال علاعم نداشتی باشی.. اما نشنیده بودم ۱۰ سال دیگه هم نفهته باشه و ازمایش نشون نده

اره همین چند وقت پیشم رفتیم توی اب با دامادمون و خواهرم رو موتور نشستم فک کنم سرما خوردم .. بعد الان ...

اینا تلقین هست خودتو عذاب نده.اما مراقب اطرافیانت هم باش گناه دارن حتی نیم درصد احتمال بده و مراقبت کن

2706