2737
2734
تو میتونی با ترس بیماری که  فک میکنی داری بترسی و بدونی تا ۱۰ سال دیگه زنده ای  ووو بایت ا ...

خوب برو ازمایش بده ببین مریضی داری یا نه

میدونم سخته بین من خودم ۲۴ سالمه دیسک کمر دارم بی پولی و بدبختیم اضافه کن

ولی هیچوقت نگفتم خودمو بکشم مذهبیم نیستم

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
همینو بهت بگم که اگه تا ۵ روز دیگه خونه پیدا نکنیم تو کوچه میمونیم پس از تو بدبخت ترم هست

خدا کمک کنه به حق امیرالمومنین

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بزار مطمعن بشی..شوهرتم نهایت آزمایش میده از الان غصه و ترست ب خاطر ی فکره؟

چی بگم ... اره یه چیزی شده که ترس این بیماری افتاده به جونم... اره بایه ازمایش مشخص میشه اما خسته شدم از حرفاشون یکی میگه شاید ۱۰ سال دیگه مشخص بشه یکی  میگه شاید ۳سال دیگه یکی میگه ۳ماه دیگه... حالم بده 

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹
بمیرم برات😔😥

خدا نکنه عزیزم دعا کن برامون💝

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
2728
میدونی ممکنه از کی گرفته باشی؟ انشالله ک چیزی نیست🥺

تو میدونی چه بیماری، از دونفر‌.. که بهم دست زدن

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹
برات صلوات فرستادم بهترین خونه نصیبت شه ان شاالله و مورد خوب پیدا کنی 

مرسی عزیزم خدا دلتو شاد کنه💝

2738
خدا کمک کنه به حق امیرالمومنین

مرسی

حتما..صلوات میفرستم برات

مرسی عزیزم

استاتر تو یه تاپیک گفتی خودت شبیه ریحانی و دامادتون شبیه اون پسره..میشه ببینمتون..خیلی کنجکام😍

فرستادم 

استاتر تو یه تاپیک گفتی خودت شبیه ریحانی و دامادتون شبیه اون پسره..میشه ببینمتون..خیلی کنجکام😍

‌اون مرده دامامونه

داستانتون چیه چه ربطی به دامادتون داره

خخ عزیزم تو یه تاپیک گفتم من شبیه ریحان یه بازیگر ترکیه هستم یه کاربر گفته عکس بفرس کنجکاو شدم...

ایدز 😔

برو از بده خیالت راحت بشه

از چه راهی بهت منتقل شده؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2706