2733
2739
عنوان

چندسال بعد ازدواج بچه دارشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3186 بازدید | 246 پست
مشکلت چیه عزیزم  منم تازه فهمیدم تنبلی دارم چون تاحالا اقدام نکرده بودیم گفتم قبلش سونو بدم ک ا ...

من چهار سال از عروسیمون گذشته بود بازم نمی‌خواستیم می‌گفتیم باز یکی دو سال دیگه راه داره ولی فهمیدم شوهرم مشکل داره دیگه اقدام کردیم و بعداز دو تا سقط باردار شدم 

اگر مشکل داری مجبوری زودتر با شرایط کنار بیای و از نظر ذهنی خودتو آماده کنی و اقدام کنی و نذاری چند سال بعد چون معلوم نیست چقدر طول بکشه

ولی نظر شخصیم اینه که بذار ببین تکلیف واکسن کرونا چی میشه مسافرت هات رو برو گردش هایی که تا چند سال نمیشه با بچه رفت رو هم برو بعد اقدام کن

۹ ماه عروسی کردم هفته پیش رفتم دکتر گفت باید تا ۳ ماه فولیک اسید بخوری دقیقا ۱ سال میشه که از ازدوا ...

عزیزم فکراتو بکن اگ فک میکنی امادگیشو نداری ی کم دگ ب خودت زمان بده و اصلی ترین دلیلشم کروناست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا دیرتر چن سالته

من 30سالمه

واقعا بچه داری خیییلی سخته

کلا شرایط زندگی عوض میشه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2728
چرا سخته ؟

خییییلی

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2738
اگه تنبدب داری پس خیلی زود اقدام کن. خدای نکرده بعدا پشیمون نشی. من دانشجو بودم گفتم اصلاااا نمی ...

خداروشکر عزیزم😍 اره منم دانشجو بودم سرکارم میرفتم هی گفتم نه البته همسرمم راضی نبود بااینکه عاشق بچه ایم تصمیم گرفتیم اول خودمونو جمع و جورکنیم بعد حالام ک فهمیدم تنبلی دارم 😕 ولی تصمیم گرفتم بعد ی سری ازمایشات دگ بهش فک نکنم و فکرمو ازاد کنم شاید نتیجه داد

7 سال بعد عروسی از عقد بخوای حساب کنی 10 سال بچه ام الان یک سالشه ولی میگم ایکاش 3 سال زودار بچه میاوردم و الان 3 سالش بود البته من تمام تفریحاتمو کردم و کلی هم استراحت کردم

من ۲۸ سالمه ۱سال عقد بودم ۲سال عروسی کردم فعلا بخاطر کرونا ومساعل مالی بچه نمخایم من دوس دارم ۳۵سالگ ...

یه کم سن بره بالاشنیدم خطرناک میشه انشالله زودتر شرایطت اوکی بشه و بچه دار بشی

2706