2733
2739
عنوان

شوهر عجیب دختر عموم

| مشاهده متن کامل بحث + 2190 بازدید | 91 پست
با این شرایط اقتصادی همه خسیس میشن خواهر دیگه

نه یخچال خونه شون کلا پر میکنه ولی چیزی اصلا به همسایه ها نمیده ....مثلا مادرشوهرم که همسایه شونه تولد براشون کیک میفرسته اون علاوه بر اینکه ظرف خالی میفرسته 7 روز ظرف پیش خودشه ....مسافرت میره برای خودشون جینی لباس میخره اما یه کادو سوغات ننیده...شارژ ساختمونخ دیرتر از همه میده تا مدیر ساختمون ذله نکنه شارژ نمیده ....کلا سر عقدم یه مقدار پول از بابام و مامانم گرفت تا هدیه به من داد عیدی هم سال اول به عروس داماد میدن اصلا به ما نداد ....کلا مهمون هم فقط مامان و بابا خودش و ما راه میده کسی دیگه تا حالا قبول نکرده

وای چقدر خنده دارگفتی😂😂😂

😁😁😁😁⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید باور نکنید

مهمون که میخواست  بیاد

مثلا میخواستم قیمه  بذارم

نمیذاشت

میگفت شاید بریزه رو فرش 

لک کنه 

منم جلوی مهمون  ها همیشه غذاهای خشک میذاشتم مثل ماکارونی 

و...

اینقدر خجالت میکشیدم

الانم نه اینکه خوب شده باشه ها

نه

۵ سال از شهرمون دور بودیم

و به خاطر وارش سیستان و بلوچستان زندگی میکردم 

مهمون نداشتم و یه تفس از دست کاراش کشیدم

ولی اعتقادهاش سرجاشه

2731

گلم من جای شما باشم اصلا نمیرم،  عزیزم مگه غرور نداری حالا یه بزغاله بگه اینجوری کن اونجوری کن ، کلفتشون که نیستی ، فردا روز دعواشونم بشه میندازن گردن تو ، دلشون کن دختر عموتم  ، بیخیال شو فردا طرف شوهرشه نه تو ، فکرتو بده به زندگی و پیشرفت خودت

من از الان دارم آمادش میکنم که بچه اومد هر اتفاقی ممکنه مثلا بچه‌های دوستامو براش مثال میزنم که زدن ...

هیعییییی

دلت خوشه ها

یکی از کارای دیگش رو یادم  اومد

مثلا میگه موقع مهمونی چایی نباید بدیم

خودمو خفه کنم و التماس که زشته و....

میگه شربت

چون اگه چایی بریزه لکش پاک نمیشه

اینا ساده  هاش هستخیلی دلگیرم ازش

از خدا میخوام فقط نباشه

شاید باور نکنید مهمون که میخواست  بیاد مثلا میخواستم قیمه  بذارم نمیذاشت میگفت شاید بر ...

منم تا دلت بخواد جلو مهمون آبروم رفته یه بار با بچه 2ساله دوستم دعوا کرد که آب هندونه ریخته رو فرش انقدر خجالت کشیدم هی من میگفتم اشکال نداره پاکش میکنم اون بیشتر ادامه میداد

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
هیعییییی دلت خوشه ها یکی از کارای دیگش رو یادم  اومد مثلا میگه موقع مهمونی چایی نباید بدیم ...

آخی عزیزم یه مدت خودتو بزن به نشنیدن به نظرم اثر داره انگار وقتی میبینن بهشون توجه میکنی بیشتر شلوغش میکنن 

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706