2733
2734
عنوان

شوهر عجیب دختر عموم

| مشاهده متن کامل بحث + 2190 بازدید | 91 پست
کسی باور نمیکنه ولی من شوهرم اینجوریه😓😓😓😓

باور میکنم چون شوهر منم همینجوریه  

منکه زدم به بی خیالی اصلا حرفاش نمیشنوم

از نظرش همه چی قراره خراب بشه یا بشکنه یا بسوزه یا یه اتفاق بد بیفته

مثلا وقتی دارم یه چیزی میریزم تو ظرف یه ریز میگه دستتو صاف بگیر الان میریزه وای ریخت وای حواست جمع کن منم بی توجه بهش کار خودمو میکنم آخرم میگم دیدی که هیچی نشد،در ماشین که میخوام باز کنم انگار با یه علیل طرفه از اولش چشم میدوزه به من که در ماشینو نزنم تو دیوار و یه ریز میگه نخوره تو دیوار مواظب باش الان میخوره منم اصلا بهش توجه نمیکنم

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ آخ دقیقا نیم ساعت جلو در بودیم گفتم چیکار داره میکنه گفت داره چک میکنه ببینه پنجره ها بسته است .و ...

اره وسواس داره که ممکنه مامان یا بابا این اقا این شکلی باشن بابای دامد مون خیلی ببخشید گیره به موهای بجه هاش گیره به رول دسشویی هی چک میکنه نکنع تموم شده باشه روی 20 بار به دامادمون زنگ میزنه هی دستور میده کلا وسواسین اینجور ادما ....کلا اعصاب ادم خرد کن تو هم به نظرم نرو...

2728

یه روش درمانی هست به اسم مواجهه طرف رو بشون رو صندلی دست و پا و دهنش رو ببند یکی یکی وساسل رو جلوش با لبخند بشکن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
منم ازدواج اول گیر یه روانی افتادم اونم اولش همین علایم رو داشت بعدش اختلال شخصیت مرزی و دوقطبی تشخی ...

دوتا که با هم نمیشه

یا شخصیت مرزی یا دوقطبی

بعد هم وسواس ربطی به این دوتا نداره

مقوله شون جداست

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
باور میکنم چون شوهر منم همینجوریه     منکه زدم به بی خیالی اصلا حرفاش نمیشنوم از نظرش هم ...

مال من از اول بود

ولی الان ۳ تا لچه دارم

واقعا زجر آوره حرفاش

تمام  خرابکاری های بچه ها رو از چشم من میبینه

این درصورتی هست که من خودم به شدت آدم تمیز و منظمی  ام

و این خودش کافیه برای کنترل راحت تره خونه

ولی همش ایراد میگیره

2740

نرو عزیزم من دارم تجربه دارم.منم مشغول چیدن جهازمم بخاطر کرونا عروسیمو کنسل کردم ولی منم حالت شوهر دختر عموتونو خودم داشتم برادرشوهرم همش نیومد نظر میداد من ناراحت میشدم البته چون پسر بود دوست نداشتم ک بیاد وسایلو میچید بعد نمی‌دونستم کجا چیدن یا می‌گفت ساعتتو بذار فلان جا.منم وسیله م شکست ولی ناراحت نشدم گفتم فدای سر همه ولی شوهر دختر عموتونو که خانم نیست که بخواد حساس به چیدن باشه.به نظرم شما نرید

مال من از اول بود ولی الان ۳ تا لچه دارم واقعا زجر آوره حرفاش تمام  خرابکاری های بچه ها رو ا ...

من از الان دارم آمادش میکنم که بچه اومد هر اتفاقی ممکنه مثلا بچه‌های دوستامو براش مثال میزنم که زدن تلوزیون شکوندن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا من دارم چینی میچینم تو کابینت میگه میشه دست نزنید به اونا من خودم میچینم .بعد یه کار دیگه میکرد ...

موبایل بازی 😂😂😂

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده
خوبه که حرص نمیخوری 

اوایل خیلی حرص میخوردم که باهام مثل دست پا چلفتی ها رفتار میکنه بعد متوجه شدم اینا ارثی همینطورن تازه باباش بدتره دیگه کلا زدم به بی توجهی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طرف خونه خودش راه نمیده .میگه هروقت خواستی بری باهم میریم

بخاطر کرونا

منم همسرمدست به هرچی میزنم جدیدا دست پاچه میشه میخواد چک کنه منو

وسواس کروناس

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2706