2733
2734
عنوان

واااای بچه ها خبرشو شنیدید 😑😑😑انابل نیستا

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 59 پست

بچها استعلام باقی مانده اینترنت ایرانسل

چ کدی بزنم؟؟؟؟؟؟

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  

ارزومه از نزدیک ببینمش بغلم کنه بعدش بکشه منو 

من ایهانم ی مرد بی هویت یک ترامرد مردترازهرمردی میشه برای بدست اوردن جسم واقعیم ی صلوات بفرستی ؟ من همینم ، انتظار من دیگه ای نداشته باش چون من اینی هستم که هستم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدم دزدیدنش تاقضیه رو ترسناک کنن...بهرحال هرچی ک هست الان تنهام چراغ خاموش رو ب رو آینه دراز کشیدم ...

😂😂😂😂باورت نمیشه من تو پذیرایی بودم ترسیدم اومدم تو اتاق داداشم بغل تختش خوابیدم 

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
شایدم دزدیدنش تاقضیه رو ترسناک کنن...بهرحال هرچی ک هست الان تنهام چراغ خاموش رو ب رو آینه دراز کشیدم ...

اصلا این عروسک سرجاشه خبرش تکذیب شده اگه واقعا نبود خبرش به این راحتی درز پیدا نمیکرد

2728
آنابل چیه باو😑 اینو دووووس😍😍👌😂😂💋

وااااای خدای من ،داشتم تاپیکتو میخوندم همش به خودم تلقین میکردم من نمیترسم ،تا به این عکست رسیدم ،قشنگ روش زوم بودم ،یه دفعه یه موجود کوچیک از زیر پام اومد سمتم ،اتاقم تاریک تاریک ،همچیییییین جیغ زدم که حنجره م ۔۔۔۔۔نگو پسرم بود،تاالان قلبم تپشاش تنده😰😰😰

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
2740
وااااای خدای من ،داشتم تاپیکتو میخوندم همش به خودم تلقین میکردم من نمیترسم ،تا به این عکست رسیدم ،قش ...

وای خدااااا😂😂😂😂😂

ناز 

ناز 

نترس ما کنارتیم💋😂😂😂😘

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
وااااای خدای من ،داشتم تاپیکتو میخوندم همش به خودم تلقین میکردم من نمیترسم ،تا به این عکست رسیدم ،قش ...

نترس گفتم برداره 

انابل ببین با زندگی ما چکار کردی 😂داشتیم تو نی نی سایت خبر مادر شوهر خواهرشوهر میخوندیما

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
*141#

زدم 

میرنه بسته ندارید

ولی بسته هدیه دارم

الانم اینجام

سرگردونم

چ کنم؟

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
😂😂😂😂باورت نمیشه من تو پذیرایی بودم ترسیدم اومدم تو اتاق داداشم بغل تختش خوابیدم 

داداشت کنارته خوبه دیگه فقط ی پارچ بذار کنارت ک صبح ی بهونه داشته باشی😂😂😂

رفتنِ طُ می ارزه به اومدنِ خیلیا:)....فرشته درونِ من از شیطانِ درونِ تو بدتره؛ پس ازمن دوری کن!
بچها استعلام باقی مانده اینترنت ایرانسل چ کدی بزنم؟؟؟؟؟؟

1#*141*

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
نترس گفتم برداره  انابل ببین با زندگی ما چکار کردی 😂داشتیم تو نی نی سایت خبر مادر شوهر خواهرش ...

بخدا همچینم سر پسر بیچارم جیغ کشیدم ،خودشم بدجور ترسید😥😥

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....