2737
2734
عنوان

واااای بچه ها خبرشو شنیدید 😑😑😑انابل نیستا

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 59 پست

شایدم دزدیدنش تاقضیه رو ترسناک کنن...بهرحال هرچی ک هست الان تنهام چراغ خاموش رو ب رو آینه دراز کشیدم مثانم درحال ترکیدن وگردنم خشک شده جرات ندارم سرمو این طرف تکون بدم ک مباد یهو تو آینه ظاهربشه😨😱😂😂

رفتنِ طُ می ارزه به اومدنِ خیلیا:)....فرشته درونِ من از شیطانِ درونِ تو بدتره؛ پس ازمن دوری کن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم چند تا انابل تو اتاقم دارم الانم روبرومه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728

کاش بیاد سراغ من.

من ایهانم ی مرد بی هویت یک ترامرد مردترازهرمردی میشه برای بدست اوردن جسم واقعیم ی صلوات بفرستی ؟ من همینم ، انتظار من دیگه ای نداشته باش چون من اینی هستم که هستم!

آنابل چیه باو😑

اینو دووووس😍😍👌😂😂💋

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
2738