2737
2739
عنوان

واااای بچه ها خبرشو شنیدید 😑😑😑انابل نیستا

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه این عکسو برداری گلم ؟خیلی ها میترسن شاید زن باردار اینجا باشه بترسه 

نمیتونم 

چون از تایمش گذشته حذف نمیشه😕

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
2731
بخدا همچینم سر پسر بیچارم جیغ کشیدم ،خودشم بدجور ترسید😥😥

ن عزیزم نترس

اصن من غلط کردم گذاشتم 😭😭

الآنم پاشو تلویزیون رو روشن کن صداشم زیااااد 

سریال ببین تا ترست برع😟😘😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
ن عزیزم نترس اصن من غلط کردم گذاشتم 😭😭 الآنم پاشو تلویزیون رو روشن کن صداشم زیااااد  سریال ...

عزیزم اشکال نداره 

ولی همون لحظه پریدم چراغو روشن کردم😃😀

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....

پاهام لمس شده یکی نیس بمن بگه تو اینجا تواین تاپیکا چ،غلطی مسکنی وقتی انقده ترسویی

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2740
عزیزم اشکال نداره  ولی همون لحظه پریدم چراغو روشن کردم😃😀

آخیش خداروشکررر😂😂😘

این عکسو چن دقیقه پیش واسم فرستادن با چند تا عکسای ترسناک دیگه😬😭

از ترس تلویزیونو روشن کردم الان دارم ییلدیز میبینم😭😬😶😂😂

پاهام لمس شده یکی نیس بمن بگه تو اینجا تواین تاپیکا چ،غلطی مسکنی وقتی انقده ترسویی

الان من میگم

تو این جا چ غلطی می‌کنی وقتی انقد ترسوویی 😒🤔😊

الان من میگم تو این جا چ غلطی می‌کنی وقتی انقد ترسوویی 😒🤔😊

خواهر از بس خود ازاری دارم مازوخیسم دارم وای چ کاری بود یعنی بااین ترسو بودنم از رو هم نمیرم قشنگ تحقیق کردم  

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
خواهر از بس خود ازاری دارم مازوخیسم دارم وای چ کاری بود یعنی بااین ترسو بودنم از رو هم نمیرم قشنگ تح ...

ای خداااا

خب پاشو بگیر بخواب دیگه دختر😤😤😵