2733
2734

ارومیه نرو 

بری باید ترکی یاد بگیری استادا ترکی حرف میزنن مردم ترکی حرف میزنن فارسی بگی جوابتم نمیدن 

برو شهری که فرهنگش نزدیک به فرهنگ خودت باشه

برای خوشبختیم صلوات مهمونم میکنید😍😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ارومیه نرو  بری باید ترکی یاد بگیری استادا ترکی حرف میزنن مردم ترکی حرف میزنن فارسی بگی جوابتم ...

واقعا من شنیده بودم با ارومیه ای ها بیشتر از بقیه شهر های ترک زبان با سایرین ارتباط برقرار میکنن،آخه از قومیت های دیگه هم توش هست،یعنی واقعاااا تو دانشگاه ترکی درس میدن؟؟؟😥😥😥

کرمان اگه دانشگاه باهنر بخوای بیای جزو دانشگاه های خیلی خوبه کشوره. مرکز استان هم هست. 

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
2738
واقعا من شنیده بودم با ارومیه ای ها بیشتر از بقیه شهر های ترک زبان با سایرین ارتباط برقرار میکنن،آخه ...

پسرداییم رفته بود الان ترکیش فوله مجبور شد یاد بگیره استاد میگفت ما زبانمون اینه مشکل شماست بلد نیستی

برای خوشبختیم صلوات مهمونم میکنید😍😘
کرمان اگه دانشگاه باهنر بخوای بیای جزو دانشگاه های خیلی خوبه کشوره. مرکز استان هم هست. 

عزیزم میشه لطفاا از بافت شهر،امکانات،فرهنگ مردم و نحوه برخوردشون و آب و هواش بگی،خیلیییییی لطف میکنی 😅🙏🙏🙏❤❤❤❤

ببخشید زیاد شد عزیزم واقعا نیاز هست بدونم کلی هم سرچ کردم امااا بازم باید از یه نفر که اونجا بوده بپرسم😘

عزیزم میشه لطفاا از بافت شهر،امکانات،فرهنگ مردم و نحوه برخوردشون و آب و هواش بگی،خیلیییییی لطف میکنی ...

ببین مثل  همه شهرها بستگی داره کدوم قسمت شهر ساکن شی. طرفای بلوار جمهوری مدرنتره و هرچی زیای به سمت مرکز و پایین شهر بافت قدیمی تر و سنتی تری داره. راحت میتونی کار کنی. کسی کاری به کارت نداره.  فوق العاده مردم خون گرمی داره.  از نظر امکانات به پای اصفهان نمیرسه ولی خب مرکز استانه دیگه در حد قابل قبولی امکانات داره

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
2706