2737
2734
من شیمی میخوام بزنم بیشتر معدلمم ۱۹/۵  

فک کنم هر جارو بزنى با این معدل قبولى🙂

به نظرم کرمان خوبه مرکز استان هم هست بهتره.

ارومیه هم خوبه ولى فکر کنم مردمشون ترکه صحبت میکنن.

کنکورم میخواى بدى امسال؟

خدایا شکرت🤲🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فک کنم هر جارو بزنى با این معدل قبولى🙂 به نظرم کرمان خوبه مرکز استان هم هست بهتره. کنکورم میخواى ...

آره کنکورم میدم،که انشالله صنعتی اصفهان در بیام اماا الان هم برای احتیاط انتخاب رشته میکنم

آره شنیده بودم،خب دیگه سبک زندگی خودشونه به من مربوط نیست،اما این که با غریبه ها اکی باشن مهمه برام ...

خخخ ولی من اطرافم خسیس ندیدم

آره تاجایی ک من اطلاع دارم مهمانواز هم هستن

یه عده به زبون بروجردی خودشون صحبت میکنن،یه عده لری

ولی یجوری نیست که نتونن فارسی صحبت کنن...مغازه ها و فروشگاه ها و... اینجور جاها. معمولا همون فارسی  صحبت میکنن بعضی با لحجه بعضیا بدون لحجه

مگه افراد خیلی خیلی پیر. که اونام باز تلاش خودشون رو میکنن😅😅

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
2738
من پارسال رفتم بروجرد از اهواز تو شهرش رفتم کباب خوردم خیییییییییلی چسبید

خخخ نوش جان

آره کباب و بستنی بروجرد تقریبا معروفه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
شهرش خدایی خیلی خوبه. اصلا تابستونا گرم نیس. زمستون یکم بیشتر از حد سرده. خوبه در کل

جدییی آقا من جنگلش رو که دیدم این جوری بودم🤩🤩

چون عاشق طبیعتم، به نظرت من بیام شاهرود میتونم تنهایی برم بگردم؟؟

تروخدا کامل از خوب و بدش برام شرح بده🙏🌹🌹

لطف میکنی🌸

2706