2703
2553

سلام دوستان من خودم اصالتا اهوازی هستم اما الان اصفهان زندگی میکنم با خانوادم ...

الان برا انتخاب رشته با سوابق تحصیلی  اون رشته ای که میخوام رو دانشگاه ارومیه و بروجرد و شاهرود و  کرمان و بوشهر  روزانه  دارن 

بچه ها به نظرتون من که به  شهری مثه اهواز و اصفهان عادت کردم کدوم یک از این شهر هایی که گفتم رو می تونم ساکن شم

و از لحاظ  فرهنگی،امنیت،امکانات ،آزادی نسبی دخترا،این که بتونم کار کنم در حین دانشجویی برام بهتره؟؟

البته من تیپم معمولیه،تیپ های عجیب غریب نمی زنم😅😅

بچه ها اگه می دونید در مورد بافت و امکانات این شهر ها هم بگید

دوستان لطفااا خواهرانه راهنماییم کنید🌸🌸🌸🙏🙏🙏

❤❤❤❤❤❤❤❤❤ خیلی لطف میکنید🌸🌸🌸🌸🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من بروجردم

بخاطر آب و هواش که خوبه

آبادنی و خوزستانی های زیادی میان اینجا

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
2714

مثلا میگن اصفهانی ها خسیسن🙈🙈

به بروجردی هام میگن که خسیسن🙈🙈

🤷🤷🤷🤷🤷🤷🤷🤷🤷🤷🤷

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
من چهار سال بروجرد بودم واقعن شهر خیلی خیلی خیلی خوبیه.

من می خوام در حین تحصیل کار هم بکنم،مثلا شاید زبان تدریس کنم یا اینا به نظرت شهری هست که یه دختر دانشجو بتونه کار کنه توش؟؟

2706