2733
2734
عنوان

خیانت خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2023 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تقریبا اتفاق مشابه شما رو داشتم فقط میگم سکوت کن که وگرنه بد جور حالت رو میگیرن همین خواهر شوهر و برادر شوهر مادر شوهر 

حوصله توضیح ندارم فقط اصلا شتر دیدی ندیدی وگرنه شوهرت یهو خودت رو طلاق نده شانس اوردی 

اونا خودشون حل میکنن تو ساکت باش 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺

سلام با همه چیزایی که دوستان تو این تاپیک میگن

کسی که توی اون زندگیه و صلاح کارتو بهتر میدونه، باز خودتی

همه مسئله بواسطه شوهرت که برادرشه بیربط بتو نیست. خدای نکرده اتفاقی بیفته زندگی تو هم دستخوش تلاطم های سخت میشه.

شاید اگه من جای تو بودم بهرحال خیلی تند حالا یا مستقیم یا غیر مستقیم به خودش واکنش نشون میدادم

مستقیمش یه مدله غیر مستقیمش یه مدل دیگه

مستقیمش میرفتم و بهش میگفتم که بخوای نخوای رفتارات طوری تابلو و زننده اس که دیر یا زود همه  میفهمن که تو با کسی در ارتباطی. مسائل شخصی تو و اینکه زن شوهرداری اصلا بمن ربطی نداره و از وقتیم فهمیدم به روی خودم نیاوردم

ولی الان پای زندگی منم در میونه و میترسم آتیشت دامنگیر زندگیم بشه، میدونم اگه خدای نکرده ادامه بدی و دوتا داداشات بویی ببرن (که منم نگران همینم) اونوقت اگه اتفاقی بیفته زندگی منم تو اتیش تو میسوزه

اینو گفتم بدونی برملا شدن راز تو به نفع منم نیس پس تا دیرتر نشده که دور و نزدیک دارن میفهمن یا برو مشاوره یا وکیل واسه اصلاح زندگیت و از راه درست زندگیتو اصلاح یا تجدید کن و پای زندگی داداشات دوتا جوان رو مثل فلانیا نکش وسط چون میدونی بفهمن خون ه که بپا میکنن و میشناسیشون.

در اینباره هشدار بهت دادم و دیگه بامن صحبتی ام نکن و منم شتر دیدم، ندیدم همین و تمام.

البته بهت هم توصیه میکنم با یه مشاور خوب هم میتونی مسئله ات رو درمیون بذاری

چون همونطوری که گفتی شوهر تو میتونه با وارد شدن به این ماجرا کل زندگیتونو زیر و رو کنه

پس به روی خود نیاوردن کار درستی نیست. با مشاور صحبت کن و راه درست رو با کمکش پیدا کن

شاید بشه اون هم بره مشاور و اگه مشاور بتونه به اون زن بیچاره کمک کنه و بهش بگه حتی نیاز به گفتن تو هم نشه.

2728
2738