2733
2739
عنوان

خیانت خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2024 بازدید | 53 پست
خیلی چیزا بچه هلشو مدام میاره میزاه خونه من و مادرشوهر چن بار تو ماشین یکی دیدم هر شب اینستا پست عاش ...

تو خودت عینا باکسی با شای خودت ندیدیش و اینجور داری پشت سر خواهر شوهرت حرف میزنیی.قضاوت کار ما انسانها نیس اینک یاد بگیر 

مرداب از رود پرسید چه کردی ک زلالی رود جواب داد گذشتم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو که خودت ندیدش شر میشه برات دارم میگم هیچی نگو اصلا فراموش کن

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
2731
همه همینو گفتن  یعنی به خودشم چیزی نگم🙄

نع هیچی نگو اصلا فک کن هیچی نمیدونی

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
تا اخر که ماه زیر ابر نمیمونه  نمیخوام شر شه موندم به خودش بگم که جمع کن خودشو یا مادرشوهر

به خودش بایه شماره ناشناس پیام بده 

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
تو خودت عینا باکسی با شای خودت ندیدیش و اینجور داری پشت سر خواهر شوهرت حرف میزنیی.قضاوت کار ما انسان ...

نه عزیزم من یه سال سکوت کردم 

چیزایی که دیدم و از کسی غیر جاریمم شنیدم که مطمن شدم بعد یه سال چن بار گوشیش دستم بود برنامه بریرم پیام های میومد که خودش مشخص بود ولی من خودمو زدم اون راه

2738
خب چی بگم؟

هرچی که ازش میدونی اینکه داره خیانت میکنه واینا.بگواگه دست ازخیانتت برنداری رسواش میکنی خودش میترسه دیگه آدم باشه جمع میکنه خودشو.اینجوری هم ب صلاح خودشه هم کل خانوادش

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
با این همه مخالفت ترسیدم که زندگی خودم نابود شه  پس هیچی نمیگم و امیدوارم درست شه

چون برا خودت بد میشه فقط اگه یه وقتی که خدا کنه هیچی وقت نباشه چیزی بود شما فقط شوهرتون رو اروم کنین 

تا اخر که ماه زیر ابر نمیمونه  نمیخوام شر شه موندم به خودش بگم که جمع کن خودشو یا مادرشوهر

دخالت بیجا نکن،به زندگی خودت برس،شر بپا نکن بعدا همون مادرشوهرت اگه اتفاقی واسه دختر جونش بیفته تو رو مقصر میدونه

2706