2703
2553
عنوان

خیانت خواهر شوهر

2012 بازدید | 53 پست

اقااا نزدیک یه سال بهش مشکوکم

یعنی خودش زیاد سوتی میدههه

ولی هی به خودم میگفت تهمت نزدم شاید اشتباه میکنم و فلاننن 

تا اینکه امشب اتفاقی جاریمم بهم گفت که اونم یه چیزایی دیده و کامل مشخص شدههه بلههه 

دو تا دختر داره دلم میسوزه چیکار کنم؟

بعیر اوننن شوهر من و برادر شوهرم  غیرتی ن شدیدددد بفهمن یه خون و خونریزی میشه 

همین‌ پارسال یکی از اشناهاشون مچ خواهر مجردش و با یه نفر گرفت رفتن با تفنگ طرف و کشتن 😱

الانم برادر طرف ن

پاش تا اعدام رفته 

یعنیییی تا این حد 

از شوهر خودم میترسم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

چیکار کنی هیچی سکوت کن و چیزی نگو این چیزا خودش لو میره آخرش خودتو تو دشمنی طایفه شوهر ننداز و شوهرتو تو زندون!

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

بالاخره لو میره اگه خیانتی در کار باشه ولی شما نه به کسی بگو نه پیش رو بگیر، جاریتم هرچی گفت بگو نمی دونم که یوقت برات شر نشه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

هیچی نگو به جاریتم بگو هیچی نگه کلا فک کن هیچی نیس

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
چیکار کنی هیچی سکوت کن و چیزی نگو این چیزا خودش لو میره آخرش خودتو تو دشمنی طایفه شوهر ننداز و شوهرت ...

نه بابا قصدم اینه که تا جنگ و خونریزی نشده یه کاری کنم چون الانا دیگه خیلی تابلو شده برادرشوهرمم بهش شک کرده 

تا اخر که ماه زیر ابر نمیمونه  نمیخوام شر شه موندم به خودش بگم که جمع کن خودشو یا مادرشوهر

هیچی نگو هیچی

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
2706