2737
2734
عنوان

رمز گوشی شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1524 بازدید | 104 پست
عزیزم اینکه جواب این سوال رو با صداقت و واقعبینانه بدی خیلی مهمه..قضیه رو پیچیده نکن.. دو تا فرزند ک ...

و برای اولین باره تواین ۱۰سال چنین موقعیتی دارم میخام ببینم چی تو گوشیش هست 

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه متاسفانه 

ارهدخواهر شوهرم چهار سال پیش اینکارو کرد 25000داد

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
جدی گفتی اینو 😥

اره بخدا هر وقت هم چیزی گفتم تا تونسته کتک زده منو پسرمو

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2740
چقدر صبوری عزیزم

چاره  دیگه ای ندارم ۷ سال دیگه اینقد زجر کشیدم که از قیافه هم افتادم

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
عزیزم شوهرم بسیار ادم خوب و خانواده داریه وضع مالیمون عالیه بسیار دست و دلبازه برام  فقط بشدت ر ...

خوب خدارو شکر ..چقدر خصوصیات مثبت دارن همسرتون.. اینکه.روی گوشی و رمزش حساس هستند اثبات خیانت نیست.. تاپیک های اخیرا رو نگاه کردم..چقدر جستجو کردی و سراسیمه بودی تا بالاخره گوشی رو پیدا کردی.. می‌دونم حس خوبی نیست اینکه همسرت آنقدر مخفی کردن گوشی براش مهمه..اما در این برهه از زمان به نظرم ایشون یک گام بزرگ برای تغییر شیوه ی زندگیش برداشته..قدر این حرکت رو بدونید ..مشتاق منتظر بازگشتش باشید.. و اجازه ندید افکار منفی شمارو.سرد و ایشون رو دلسردتر کنه.. پس از برگشتنشون به مشاوره مراجعه کنید جهت گرفتن دو نتیجه ۱_تثبیت این تغییر و جلوگیری از مصرف مجدد۲_بازگو کردن حساسیت همسرتون به گوشی،دلخوری شما و گرفتن راهکار برای این مسئله. 🌹🌹 کمی صبورتر و خوددار باشید ..نتیجه ی بسیار بهتری خواهید گرفت💪😘

چاره  دیگه ای ندارم ۷ سال دیگه اینقد زجر کشیدم که از قیافه هم افتادم

دایی بیشرف منم زندایی خوشگلمو با این کاراش روانی کرده

مدام جلو زنداییم با زن و دختر حرف میزنه

خدا ازشون نگذره

و برای اولین باره تواین ۱۰سال چنین موقعیتی دارم میخام ببینم چی تو گوشیش هست 

من هم جای شما بودم کنجکاو میشدم.. اما قطعاً راهی هست برای یافتن پل ارتباطی بهتر..اینکه همسرتون خودش این راز رو براتون فاش کنه.. و اینکه همه ی ما چیزهای مخفی و شخصی برای خودمون داریم که دلمون میخواد کسی ازشون سر در بیاره..

دایی بیشرف منم زندایی خوشگلمو با این کاراش روانی کرده مدام جلو زنداییم با زن و دختر حرف میزنه خدا ...

انشاله خدا خودش کمکش کنه درکش میکنم منم فقط منتظر معجزه خداهستم هر روز میگم خدا دیگه بسه جونش بگیر راحت بشیم

2706