2726
عنوان

رمز گوشی شوهرم

1523 بازدید | 104 پست

بچها بعد از کلی پرس و جو بردم یه جا گوشیش خاموش بدون سیم ولی رمز داره گفتم از لحاظ هزینه مشکلی نیست فقط بدون پاک شدن اطلاعات بازش کنید نمیخام فلش شه گفت مال خودتونه گفتم اره یمدت بی استفاده بوده رمزش یادم نیست گفت مشکلی نیست۱۵۰میشه ۱ساعت دیگه بیا بعد ۱ساعت رفتم قیافه ی ادم دروعگو از دور جار میزنه گفت ببخشید کار من نیست اندرویدش ۹ هست اول فکرکردم ۸ هست من حتی فلشش هم نمیکنم حدسم اینه بازش کرده دیده پر عکس مرد و شماره های به اسم مرد هست گفته مال شوهرشه شر میشه ولش کن عوضی

شماتابحال گوشی این مدلی دادید جایی بازکنه بدون فلش

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چطور میشه شوهراتون رمز نمیدن بهتون 😐😐

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
چ جوری گوشی شوهرتو بردی؟ شوهر من دو دقیقه گوشیش نباشه میفهمه

رفته یه جا گوشی نبرده البته سیم کارتش قایم کرده اینم قایم کرده پیداش کردم

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊

ببر جای دیگه

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
۲تابچهام کوچیکن همراهم بودن نشد تو این کرونا

باز نکرده ،باز کنه ک دیگه نمیتونه همون رمز و بذاره خب

چیکار به گوشی شوهرت داری؟

اول تکلیفت با خودت روشن کن اگه شرایطش داری که با فهمیدن و آشکار کردن خیانتش طلاق بگیری خب راه های زیادی هست بحثش جداست

اما اگه نمیتونی طلاق بگیری آشوب و رسوایی به پا نکن اگه واقعا بهت خیانت کنه هیچکس نمیتونه جلوش بگیره فقط بدتر پررو میشه

اگرم خیانت نمیکنه خب آبروت جلو شوهرت میره 

در کل گوشیش دست نکن 

2706