2737
2739
عنوان

رمز گوشی شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1524 بازدید | 104 پست
شیراز هستم این شیرازه؟

نه تهرانه عزیزم، ولی خب باید طرف خبره باشه من از چند نفر پرسیدم گفتن باس فلش شه، بردم یه پسره سریع باز کرد برو پرس و جو کن تو مرکز موبایل شهرتون احتمالا پیدا شه، تو محل زیاد وارد نیستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گاهی اوقاتم میشه جلوشو گرفت یاهم مشکلی نیست و این خانمم خیالش راحت میشه قرار نیس هر کی خیانت دید ح ...

مردی که اهل خیانت باشه دو حالت داره

یا خودش میکشه کنار

یا تا اخر عمر به کارش ادامه میده

رسوا شدنم براش مهم نیست فقط جلو زنش رعایت میکنه

2731
2738

حالا تو به شوهرت شک داری من شوهرم جلو خودم میشنه با دوس دخترهاش چت میکنه زنگ میزنه باهاشون حرف میزنه پول خرجشون میکنه متاسفانه جرات ندارم چیزی بگم که خودم پسرم رو کتک میزنه شرایط طلاق هم ندارم

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
نمیدونم واقعا

عزیزم اینکه جواب این سوال رو با صداقت و واقعبینانه بدی خیلی مهمه..قضیه رو پیچیده نکن.. دو تا فرزند کوچیک داری.. اینطور نشه که همه ی راه هارو بری و بگی ثابت شد که خائنه..ولی نمیتونم برم ..راه پس و پیش نداشته باشی.. کاش میدونستیم چرا به این مرحله رسیدی،بلکه می‌تونستیم درست و بهتر راهنماییت کنیم. به هر حال خونه ی آخر ماجرارو در نظر بگیر بعد این گره رو باز کن🌹

شماره تلفن ازشون دارید منم همسرم فوت شده گوشیش رمز داره متأسفانه اصلا یادم نیست رمزشو نمیخوامم فلش ک ...

نه ندارم ولی عزیزم بری اونجا‌  خیلی هست 

در  تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد پرسپولیس عشق بی پایان ❤️❤️❤️❤️
عزیزم اینکه جواب این سوال رو با صداقت و واقعبینانه بدی خیلی مهمه..قضیه رو پیچیده نکن.. دو تا فرزند ک ...

عزیزم شوهرم بسیار ادم خوب و خانواده داریه وضع مالیمون عالیه بسیار دست و دلبازه برام  فقط بشدت رفیق بازه مدتی پیش فهمیدم قرص متادون میخوره گوشیس رو کلا همیشه رمز داره ولی همیشه روش حساسه و قایم میکنه بچها خط قرمزشن به جان بچها قسم خورده که باهیچ زن و دخوری درارتباط نیست و یسری بهانه برای رمز گوشیش میاره الان به خاست خودش رفته کمپ و گوشیش رو داخل ملشینش تو حیاط جاساز کرده بود منم رفتم دوربینای حیاطو چک کردم فهمیدم کجا کجاشته منتها رمزداره 

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊