2737
2734
عنوان

مادرشوهرم بیینین چی گفته😭😭خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2122 بازدید | 118 پست
شمادوتومنو جورکن بده دیگه ام باهاشون سرسنگینباش به خدا مایه هزارتومنم ازخونواده شوهرم تاحالا ندیدیم ...

دیگه شما خیلی پرروشون کردید .خونه رو بفروشید. واقعا اگه شوهر شما خونه نمیخرید اینا میخواستن چیکار بکنند. دقیقا خونهه ای که بابام خریده بود پدر بزرگم توش زندگی میکرد حتی قولنامه به اسم بابامه اما بعد فوت پدر بزرگم عمه ها و عموم همه ادعای ارث دارن و بابامم خونه رو بین بقیه تقسیم کرد در حالی کهخودشون به شدت مشکل مالی دارن تازه زبون وراث هم درازه که ما از جیب پدربزرگم برداشتیم

دیگه شما خیلی پرروشون کردید .خونه رو بفروشید. واقعا اگه شوهر شما خونه نمیخرید اینا میخواستن چیکار بک ...

اره به خدا نه شوهرم توسندقید کرده حق فروش ندارم تا زمانی که زنده هستن بیاتاپیکموبخون  عنوانش من بااین خانواده شوهرچیکارکنمه خیلی سخته خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی فهمیده مگه؟؟ به مامانم و عموم نگقتم که بعدم من هدیه ندادم شوهرم داده چطور اونا پس بگیرن ما نگیر ...

خوب بگو لپ تاپ رابیارید پولتون را پس بگیرید البته شوهرت بگه شما نباید خودت را وارد بحث میکردید حالا کاسه کوزه ها سرشما میشکنه هر حرفی داری به شوهرت بگو از قول خودش بگه

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
خودشون دادن به عنوان کادو طرف شما مگه وقتی پسر خونه میخره پدر کادو نمیده؟؟؟ اگه قراره پول کسی رو ب ...

الان ک دوتومن چیزی نیس.پرت کن جلوش بره.ما هم این ماه خونه خریدیم پول کم داشتیم از خانواده من قرض کردیم.ب شوهرم گفتم مامانت نهایت بیست تومن مزده ننت دو میلیاردی میزاره.بابام صدتومن داد قرض گف کم کم کار کنید بدید ۵ تومن هم کادو داد

خدایا هزار مرتبه شکرت که ی دختر سالم بهم دادی
2742
شمادوتومنو جورکن بده دیگه ام باهاشون سرسنگینباش به خدا مایه هزارتومنم ازخونواده شوهرم تاحالا ندیدیم ...

ببخشیدا ولی شما دیگه از کارتون از لطف زیادی شده وظیفه.

اگه زیادی دارین بدین به مستحق پدرشوهرتون که خودش داره دیگه چه خبره.

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
اتفاقا زنگ زدم بهشون

خورد خورد باید پس میدادین که زیر منت کسی نمونین

ما هم‌۱۷۰گرم طلا سر خرید خونه از مامانم‌گرفتیم خورد خورد خریدیم برگردوندیم تو‌این سه سال اخیر

اون‌موقع البته ۱۷۰ گرم طلا رو فروختیم‌شد ۱۸ ملیون

عزیز لپ تام الان ۱۰میلیونه بفروش قرضشوبده بمن یه گوشی لپ لپی کادو دادن هفته دیگش ک گوشی گردن شد اوم ...

😮😮😮😮😮یا خدا چه گدا گشنه هایی پیدا میشن

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2740
خورد خورد باید پس میدادین که زیر منت کسی نمونین ما هم‌۱۷۰گرم طلا سر خرید خونه از مامانم‌گرفتیم خورد ...

میگه کادو دادن شما کسی بهت کادو بده برش میگردونین؟

ببخشیدا ولی شما دیگه از کارتون از لطف زیادی شده وظیفه. اگه زیادی دارین بدین به مستحق پدرشوهرتون که ...

والازیاد نداریم باورت میشه من قبل عروسیمون طلاهاموفروختم براخودمون خونه خریدیم یه هزاری هم کمک نکردن،شوهرم بااضافه کاری ماهی پنج ملیون میگیره اون فقط هفته ای یه روز خونست بقیه اش توجاده هاست اصلا دلشون براشوهرم نمیسوزه فقط وفقط هرچی درمیارن میریزن توحلق دامادشون شوهرمنم همینطور،وقتی ام اعترض میکنم بهم میگه مگه براتوکم میزارم که اعتراض میکنی هفت ساله عروسشونم یه جفت جورابم برام نگرفتن تا یه سال پیش همه کارای مادرشوهرمم میکردم دیگه الان یه ساله بخاطر حرفایی که بهم زدن فقط باشوهرم میرم باشوهرم میام دوماه پیش پدرشوهرموعمل کرده بودن سه تادخترداره هیچکدوم نرفتن پیشش بمونن مادرشوهرم زنگ زده به شوهرم که به زنت بگوبیاد پیش پدرت بمونه من نمیتونم کاراشوبه تنهایی انجام بدم منم مجبورشدم رفتم یه هفته موندم هی تیکه میندازن به بچه دارنشدنم

والازیاد نداریم باورت میشه من قبل عروسیمون طلاهاموفروختم براخودمون خونه خریدیم یه هزاری هم کمک نکردن ...

بهتره سر قضیه بچه با شوهرت صحبت بکنی که یا باهات بیاد دکتر یا اگه پدر و مادرش بحث بچه رو پیش کشیدن میگی که خودت مشکلی نداری و مشکل از شوهرته.

والازیاد نداریم باورت میشه من قبل عروسیمون طلاهاموفروختم براخودمون خونه خریدیم یه هزاری هم کمک نکردن ...

خاک تو سرشون عجب ادمای رذلی هستن.حتما پیش خودشون میگن بچه ندارن بزار ما بخوریم.عزیزم خب خیلیا مشکل بچه دارشدن دارن دیر زایی هست اما نازایی خیلی به ندرت پیش میاد.شما هم یکیشون.برو دکتر دوا درمون کن حتما نتیجه میگیرین انشاالله به همین زودیا دامنت سبز میشه توکلت بخدا باشه.

مادرشوهرتون چیز خاصی نگفته 

خب پولشو میخواد 

لپ تاپ به برادر شوهرتون نمیدادید چاقو که نداشتن زیر گلوتون

بهتره از هیچکس متوقع نباشیم 

متوقع بودن خوب نیست 

آرزویم این است                                                                       آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست🦋💖
2706