2733
2734

ما سه سال پیش خونه خریدیم

از عموی من ۷ تومن گرفتیم

از مامانم که یه زن تنهاست ۲ تومن

از پدرشوهرمم ۲ تومن

اینم بگم ما نخواستیم خودشون دادن

بعد امروز پدرشوهرم زنگ زده به شوهرم گفته مامانت اون روز حرفمون شد برگشت اون دوتومنی که بهتون دادیم رو گفت

کار کن پولو بده

عجب ادمایی😔

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای خدایا باورم نمیششه

شوهرمن به هوای اینکه من یه لب تاب دارم

لب تاب خودشو بعد ازدواجمون داد به برادرشوهرم

که ۴تومن حداقل پولشه

هرکاری از دستش بیاد برا برادرش میکنه

مگه من اینارو گفتم؟؟

مگه من گفتم لب تابو بیارین بدین که الان اون دو تومن رو میگن؟

خب ۳ سال پیش گرفتین تا الان مسلما باید پس میدادین

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
2738

بده گلم

شوهر منم میگه از مامانم پول بگیرم برا ساختن خونه میگم نگیر چون میشناسمشون وقتی شوهرم درامد داره میتونه چرا زیر منت کسی برم شوهرت کار کنه بده

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊
خب بد نمیگه که باید زودتر برمیگردوندین

خودشون دادن به عنوان کادو

طرف شما مگه وقتی پسر خونه میخره پدر کادو نمیده؟؟؟

اگه قراره پول کسی رو بدیم باید پول عموم روبدیم که اون خودش بارها گفته من بهتون کادو دادم

باید پول مادر منو که به زن تنهاست بدیم که اونم گفته من بهتون کادو دادم

خب نیاز دارن شاید . من ک خونه خریدم هزار تومن ندادن 

بخدااا ندارن

تازگیا ماشین عوض کردن موبایل خریدن

منو همسرم موبایلمون داغونه نمیتونم عوض کنیم

بخدا خیلی زشتههه من باورم نمیشه همینطوری دارم اشک میریزم

وای خدایا باورم نمیششه شوهرمن به هوای اینکه من یه لب تاب دارم لب تاب خودشو بعد ازدواجمون داد به بر ...

صبح به یکی دیگه گفتم لطفا کالا تو خانواده رد و بدل نکنید نفروشید باعث اختلاف میشه 

2706