2733
2734
عنوان

بچه سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 2461 بازدید | 132 پست
شور و حال دارن  ولی کمال گرا و بشدت مغرور هستند  انتطاردارن  همه در جهت انتظاراتشون ...

نمیدونم شاید

جاری من یه دختر۷ساله داره همیشه حسرت میخوره که چرا من تنهام و خوش به حال النا(دخترم) که داداش داره

منم بهش میگم خوب پارسا(پسرم) داداش توهم هست تنها نیستی😁 دلم یه حالی میشه براش😐

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   

منم دو دلم برای آوردن بچه ی چهارمم،  شوهرم میگه بیار.... 

سی سالمه 

در حال تحصیلم،  برای ارشد 

دیگه حوصله ی بچه بعدی رو ندارم... 

اگه مشغله ی فکری خاصی نداری،  بچه ی سومت رو بیار

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرمن بچه ها آینده شغلی میخوان امنیت روانی میخوان فقط الان رونباید دید که میتونیم تامینشون کنیم ی ...

یعنی خرج بچه رو تا میانسالی بچه هم پدر و مادر باید بدن مگه شوهر من رو پدرش شغل بهش داد پس خودشون چیکاره هستن 

درست میگی وقتی هم جنس باشن خیلی بهتره من یه پسر ۹ ساله دارم و یه دختر ۴ ساله ۵ سال تفاوت سنیشونه و ...

خدا حفظشون کنه❤

بچه بزرگ کردن مسئولیت بزرگیه من همون یکیشو هم میترسم

کاش دلها در چهره ها بود.....
2728

من یه دختر پونزده ساله دارم فقط به شدت اجتماعی و خوش اخلاق هست خوش برخورد و اصلا مغرورنیست هرچی که راجع به تک فرزندهابد میگن من تواخلاق دخترم نمیبینم

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
نظرتون در مورد یکی چیه؟ من همیشه دوست دارم فقط یکی داشته باشم

من پسرم یدونست.هفده سالشه...خیلی راضیم...یازده سالگیش خواستم بچه بیارم پشیمون شدم...البته پسرم دختر خاله پسرخاله و بقیه چیزا مثل عمو عمع خاله دایی فراوون داره...خودمم حس خوبی دارم..چون واقعا بچه اوردن راحته براورده کردن نیازاشون سخته تو این دوره

نمیدونم شاید جاری من یه دختر۷ساله داره همیشه حسرت میخوره که چرا من تنهام و خوش به حال النا(دخترم) ک ...

اره واقعا 

تو بچگی واقعا احساس تنهایی زیادی می کنن

من منظورم بزرگسالی بود 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740

نه بنظرم نیار

من خودم یه دختر ۴ ساله دارم خودمم ۲۷ سالمه هنوزام اذیتای خودشو داره تازه فکر میکنم دوباره همه این روزا یبار دیگه باید برام تکرار شه یکم دلم میگیره شوهرم میگه دومی رو دوسال دیگه بیاریم این بشه ۶ 

ازطرفی دوست دارم یسری کارارو بکنم ولی میگم حالا که زایمان دوم میخوام داشته باشم تموم شه بعد

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
من پسرم یدونست.هفده سالشه...خیلی راضیم...یازده سالگیش خواستم بچه بیارم پشیمون شدم...البته پسرم دختر ...

بچه های من فقط پسر عمو و دختر عمو هم سن خودشون دارن که سال به سال همو نمیبینن

من یه دختر پونزده ساله دارم فقط به شدت اجتماعی و خوش اخلاق هست خوش برخورد و اصلا مغرورنیست هرچی که ر ...

پشیمون نشدی هیچوقت من به خاطر شرایطم فکر نکنم بتونم دومیو بیارم با اینکه خودم دوست دارم دوتا داشته باشم 

ولی شاید نتونم دیگع

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
مشغله فکری ندارم سه تا بچه چطوره خوبه زیاد نیست

پس بیار 

خیلی خوبه

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2706