2733
2739
عنوان

جریان چیه؟میشه یکی بیاد منو قانع کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3063 بازدید | 190 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته به گفتن خانومای اینجا نیس که جامعه به یه اقای خیانتکار دید خیلی بد داده یا به خانوم؟ به حانوم ...

من ولی با جامعه فعلا کاری ندارم

تو این سایت زیاد میبینم همچین چیزی رو

از مردا ی غول بی شاخ و دم ساختن 

دست از پا خطا میکنن کلی توهین فحش و نفرین نثارش میکنن 

2742
چون از شوهراشون بد دیدن دل خوشی از مردا ندارن اینم میشه 

آخه چند وقت پیش ی آقایی اینجا گفت زندگیم خوب نیس میخوایم جدا بشیم.همه گفتن زیر سرت بلند شده

چرا به زنایی که میگن میخوام طلاق بگیرم نمیگین زیر سرت بلند شده؟😕

2740
آخه چند وقت پیش ی آقایی اینجا گفت زندگیم خوب نیس میخوایم جدا بشیم.همه گفتن زیر سرت بلند شده چرا به ...

چون خانوما بیشتر اذیت میشن تو زندگی نمونشو تو سایت میبینیم مرد سالاری هنوزم هست 

بعد یکمیم هم نسبت به عضویتای مذکر حساسن

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279
من تا جایی که دیدم هیچ زنی جرات نداره بگه با کسی دوسته چون همه بهش میگن بد ذات و و و ما هممون میگی ...

واقعا هم خائن خائنه

و استارتر  یه روایت هست میگه کلید محبت در دستان مرد است

این مرده که باید زندگیو جمع کنه درسته محبت از زن سرشارمیسه ولی این مرده که باید اول شارژش کنه انگار از یه اجاق که وظیفش دادم شعله و اتیشه انتظار داشته باشی ب خودی خود بهت اون اتیش رو بده امکان نداره اون کبریت اون جرقه رو تو باید بهش بزنی یه جرقه کوچیک تا یه اتیش شعله ور دریافت کنی

مرد اگر یکم محبت کنه زن چندین برابرشو پس میده

این مرده بخاطر کم محبتی باعث میشه زن براه خلاف کشیده بشه 

میدونیم مرد تسلط داره برخانواده مدیر خانواده ست مدیر باید مدیریت کنه مثل یم شرکت که اگر فاسد باشه مسلما زیر دستاشم ب فساد میکشونه...

هرچند بازم تامید میکنم اینها دلیل بر تبرئه زنان خیانتکار نمیشه خیانت خیانته و قابل توجیه نیست درهر دومورد چه زن و چ مرد قبیحه

خواستم دلیل واکنش هارو ب این موضوع رو که ذاتا تراوش میکنه بگم فقط😉✋

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2706