2726

من از سال ۹۶ اینجام.دقیقا ازهپون سال دارم چیزای عجیبی تواین سایت میبینم.چندتاسوال برام پیش اومده؟

۱.چرا به مردی که زن داره و میره با یکی دیگه میگن خائنِ پَستِ کثافتِ لعنتی،اما به زنی که شوهر داره میگن خطاکارِ ساده؟

۲.چرا به مرد خائن نفرین میکنن و آرزوی مرگشو میخوان،اما برای زن خائن از خدا طلب بخشش میکنن و بهش مشاوره میدن تا آروم بشه!!؟

۳.چرا ی آقا تاپیک میزنه (بعنوان نمونه تاپیک وحید_شمالی)میگه از ازدواج پشیمونم و حسی به خانمم ندارم ۹۹درصد خانوما میان میگن زیر سرت بلند شده،مگه لباسه که دلتو زد عوضش کنی؟اما به زنی که میگه هیچ حسی به شوهرم ندارم هزار جور راه و روش نشون میدن؟

۴.چرا مردی که داره مراحل طلاق رو طی میکنه بایکی آشنا میشه همه بهش میگن خیانت کارِ پَست،امیدوارم جواب کاراشو ببینه چوبشو بخوره،بقیه هم میان میگن لیاقتتو نداشته خداروشکر جداشدی ازاین زنم خیری نمیبینه...؟اما زنی که میگه دارم جدامیشم از شوهرم غروب با عشق سابقم میریم رستوران بعدشم میریم خونش بغل و بوسم میکنه،میگید عزیزم الهی خوشبخت بشید باهم.یکی هم بره بگه کارت زشته میگید حق داره و قضاوت نکن و برو از تاپیک بیرون؟؟؟

۵.چرا زنی که ۳تا بچه داره با ی آقا دوست میشه و پیشنهادای بیشرمانه میده،میگین حتما محبت نمیبینه حتما همسرش ارضاش نمیکنه،اما ی آقا میگه همسرم بیمار هست یا اینکه ازنظر جنسی منو تامین نمیکنه میخوام ازدواج مجدد کنم همه میگین گ و ه ورده با جدوآبادش واسه خیانتش توجیه میاره،همچین مردی لجن و کثیف و خدانشناسه؟؟

و سوالاتی ازاین دست که بی جواب مونده

بخداقسم دنبال شر نیستم،نمیخوام بحثی پیش بیاد.فقط سواله چندساله داره عذابم میده.قانعم کنید راحت بشم

اینجا جاییه که مردا رو پوستشو میکنن تو اب جوش میندازن 😂😂

البته همه نه بعضیا

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والا من تاحالا همچین چیزایی ندیدم خیانت که زن و مرد نمیشناسه هر دو خائنن

دقیقا خیانت خیانته هیچ توجیهی هم نداره

من امروز دوتا تاپیک رفتم تودوتاشم متهم شدم و کلی توهین گردن بهم

دقیقا

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

مرد  مظلوم

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
تا بوده ما خلافش رو دیدیم کی از زن خیانتکار دفاع کردن؟؟؟

الان ی تاپیک بود میگفت واسه  دومین بار دارم جدامیشم باعشق سابقم قرار دارم بعد طلاق میخواد بیاد خواستگاریم امروزم میریم بیرون شام

تا اونجا که من میدونم اینجور تاپیک ها رو گزارش میزنن میترکه به مرحله راه کار نمیرسه😐

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2706