2733
2734
عنوان

زن همسایه عقده ای و شوهرم😟

1656 بازدید | 115 پست

ببخشید اینو میگم  یه همسایه ای داریم زنه کلا اینکارس یعنی باهمه هست... ما ته یه کوچه ایم و متاسفانه ایشونم روبه روی ماست منزلشون

میبینم که دنبال شوهرمه... قبلا ک نامزد بودیم شوهرم خودش گفته قبلا زنه اومده شماره داده...دروغ چرا اما نمبینم شوهرم کاریش داشته باشه... اما از زنه میترسمممممم خیلی بللللده... خیلی زن دهن هرزه نمیشه بهش چیزی گفت  زود بحثو میکشونه تو کوچه وداد هوار میکنه... دیدم ک میگم😞چیکار کنم مننننن  جایی هم نمیتونم خونمو ببرم

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟

مراقب باش همین... 

.. ❤️Seninle yasamak ne guzel.. 🙈.. ...ممنون میشم واسه خوشبختیمون و ثابت موندن زندگی عاشقانمون ی صلوات مهمونم کنید 🙏💚💛در اوج مغرور بودن مهربان است.. 😌اصلا می‌شود برایش مرد خودمو میگم.. 😎پرسپولیس عشق بی پااایااان🏆❤️

تا شوهرم میاد بیرون فقط نگاش میکنه.. تامنو میبینه زور روشو میکنه یه ور دیگه ک مثلا من نگاه نمیکردم

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمی تونم همچین آدمیو تصور کنم

خب از این خونه برید اگه می تونید

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
تا شوهرم میاد بیرون فقط نگاش میکنه.. تامنو میبینه زور روشو میکنه یه ور دیگه ک مثلا من نگاه نمیکردم

وااایییی خونتونو عوض کنید اسی 

.. ❤️Seninle yasamak ne guzel.. 🙈.. ...ممنون میشم واسه خوشبختیمون و ثابت موندن زندگی عاشقانمون ی صلوات مهمونم کنید 🙏💚💛در اوج مغرور بودن مهربان است.. 😌اصلا می‌شود برایش مرد خودمو میگم.. 😎پرسپولیس عشق بی پااایااان🏆❤️
مراقب باش همین... 

اخههه چقد تا کی  خسته شدم... 

2740