2733
2734
عنوان

فقط کسایی که در مورد فرزند خواندگی تجربه دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 65 پست
پسر دوست بابام .الان هم داره پزشکی میخونه

تا قبل ازدواج همه چی خوبه، اما خدانکنه خانواده طرف مقابل بی فرهنگ و خدانشناس باشن

من حتی بعد عقدم دختر دایی مامانم به مامانم گفت این پسره که اومده حالا خودش مادر و پدر داره(انتظار نداشت که من با کسی که با خانواده بیولوژیکیش بزرگ شده ازدواج کنم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله همه دور هم جمعیم و از پروسه و....میگیم 

واسه گرفتنشون چی عمم میخاد قبول کنه اگه کسی باشه 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
سلام من یگروه دارم همه یا درخواست فرزند دادیم یا داریم خواستی بفزمایین  عضوتون کنم

کاش ماها که خودمون فرزند خوانده هستیم هم یک گروه داشتیم

من واقعا نیاز دارم با کسی که تجربش مثل منه صحبت کنم

2728

یجوری میگی اکانت فیک اکانت فیک که انگار من خواهرشوهرتم بقیه هم مادرشوهرتن

خب درست توضیح بده دیگه

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
کاش ماها که خودمون فرزند خوانده هستیم هم یک گروه داشتیم من واقعا نیاز دارم با کسی که تجربش مثل منه ...

عزیزم معلومِ روزهای سختی رو گذروندی و از نظر روحی اذیت شدی؛آرزو می کنم خدا کمکت کنه

اما ب خدا قسم پدر و مادرت هم ه اذیت شدن؛ی لحظه خودت رو جای اونا بذار

اونا ک چیزی واست کم نذاشتن؛سعی کن فرزند خوبی واسشون باشی

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
یجوری میگی اکانت فیک اکانت فیک که انگار من خواهرشوهرتم بقیه هم مادرشوهرتن خب درست توضیح ب ...

خب شما چی میخواین بدونین

بپرسین منم میگم

من فقط گفتم اسم و اینامو نمیگم

شما هر سوالی دارید بپرسید

تا قبل ازدواج همه چی خوبه، اما خدانکنه خانواده طرف مقابل بی فرهنگ و خدانشناس باشن من حتی بعد عقدم د ...

نه اصلا قبول ندارم قبل ازدواج و بعد ازدواج نداره .فرهنگش باید زیرسازی بشه و ساخته بشه.

اصلا چه فرقی هست .پدر مادر شما همه زحماتی که بقیه پدر مادر ها برای بچه هاشون متقبل میشن رو برای شما انجام دادن .غیراز اینه؟

2740
خب شما چی میخواین بدونین بپرسین منم میگم من فقط گفتم اسم و اینامو نمیگم شما هر سوالی دارید بپرسید

مثلا میگی شرایطمو نمیخوام توضیح بدم

اخه پسر عمه منم کلی خرجش کردن و عمم تموم زندگیشو ریخت به پاش 

وقتی بزرگ شد عممو ول کرد و رفت

عمم پسر جاریشو بزرگ کرد

پدر مادرخودش نخواستنش گفتن ما نگهش نمیداریم ، عمم با اینکه سه تا بچه داشت دلش سوخت و اینم مثل بچه ها خودش بزرگ کرد از سه ماهگی ،حتی بهش شیر میداد

وقتی بزرگ شد با نامردی گفت خانواده اصلی خودمو میخوام 

در صورتی که خانواده اصلیش محل سگ بهش نمیذارن

فکر کن زن عموش مادر اصلیشه اما هیچ وقت بهش محبت نمیکرده و حتی یک وعده دعوتش نمیکرده بره اونجا بمونه

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
عزیزم معلومِ روزهای سختی رو گذروندی و از نظر روحی اذیت شدی؛آرزو می کنم خدا کمکت کنه اما ب خدا قسم پ ...

بله چیزیکم نذاشتن اما متاسفانه هرچی میگذره خیلیا دوری میکنن، یکی از خاله هام که عملا قط رابطه کرد (خدا شاهده مادرم به خاطر یک رفتار واقعا زشته همسررش بهش گفت فلانی من واقعا از اون رفتار همسرت حال بهم خورد، ایشونم ب مادر من که خواهر بزرگترشه گفت منم ازون دخترت حالم بهم میخوره، خدا شاهده ایشون تو بارداری دومش خودش با دستای خودش بچشو سقط کزد، سندروم دان داشت)

مادر و پدر من قبل من پسری رو آوردن و به پسر عمم که اون موقع خانومش یک پسر اورده بود گفتن به این پسر شیربده تا محرم رضاعی بشه (البته اشتباهم بود، چون مهم بود که ب مادرم محرم بشه) ایشون امتناع کرد و شیر نداد(این پسرعمم ازون مدلاست که با کسی رفت و امد نمیکنه تا گناه نکنه-یکبار 3سال پشت هم روزه گرفت) بعد از اینکه شیرندادن، وضع مالیشون چنان بد شد که از فقر زیاد همون خانوم خودشو اتیش زد، این اقا با یک خانوم مطلقه ازدواج کرد و الان دارن روزگار میگذرونن

بعد از اون قضیه مادرم میگه وقتی تورو اوردیم خواهر اون اقا خودش زنگ زد (اونموقع ایشون ک دختر عمم هستن بچه دار شده بودن) خودشون زنگ زدن گفتن بیارید دخترتونو میخوام شیر بدم بهش

ما دیدیم برادرم به اون پسر شیر نداد روزگارش چیشد

البته اون پسر که قبل من اوردن مشخص شد که سندورم دان داره 0خانواده بیولوژیکیشم میدونستن اما نگفته بودن ، فقط خدا میدونه که بعد 7 ماه بچه ای رو که این همه بهش وابست باشی ازت دور کنن چقدر اذیت کنندست و مادر من چقدر عذاب کشیده

این موضوع برای قبل ازدواجش عزیزم من خودم 3سال پیش ازدواج کردم کاملا سنتی ازدواج کردم (ما رو بهم مع ...

متاسفم که اینو میگم ولی این از فرهنگ پایین خانواده ی همسرته، وگرنه درک اینکه شما الان فرزند اون خانواده ای و مورد حمایتشون چیز سختی نیست،همچین خانواده ای مطمئن باش اگه شما فرزندخوانده نبودی یه چیز دیگه پیدا میکردن که باهاش به خیال خودشون تحقیرت کنن، بحث اصلا فرزندخواندگی شما نیست بحث اینه که خانواده ی همسرت دنبال چیزی برای تحقیر طرف مقابلن و فعلا هم دلشون با این مسئله خوشه

عجب بی شعورایی هستن چ ربطی داره واقعا براشونومتاسفممم شماهم سعی کن زندگی خودتو بکنی من خودم افدام کردم برای فرزند و لحظه شماری میکنم مطمعن باش اونا ی روزی میفهمن اما شاید دیر مهم خودت و همسرته اصلاااا ب حرفاشون اهمیت نده

من بچه دارم اما دلم میخاد بچه دوممو از پرورشکاه بیارم کاش خدا قسمتم کنه ❤️

منم همینطور ولی شرایط الانشو نمیدونم سخته یا نه چی کار ها باید بکنیم

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
مثلا میگی شرایطمو نمیخوام توضیح بدم اخه پسر عمه منم کلی خرجش کردن و عمم تموم زندگیشو ریخت به پاش&nb ...

من واقعا مادر و پدرم عاشقانه دوست دارم و ازون افرادی که بیولوژیکی با هام نسبت دارن متنفرم0 که وقتی اینو میگم مادرم خیلی ناراحت میشه میگه اینجوری نگو

اونام شرایطشون هوب نبوده و ...

ولی خب اون جای من نیست که بدونه کسی که بچه دار شده با اینکه میدونسته نمیتونه نگه داره، بعد ک میبینه دوقلوعه و فقط دختره رو میده میره چه حسی داره

شما اگه واقعا نمتونی از پس این دوتا بچه بربیای دوتاشو بده بره همون 3تا بچه تو نگه دار (اونا 3تا بچه داشتن، تو بارداری چهارم دوقلو میشه که منو یک پسر بودیم که ماهم 7ماهه بدنیا اومدیم)

تا قبل ازدواج همه چی خوبه، اما خدانکنه خانواده طرف مقابل بی فرهنگ و خدانشناس باشن من حتی بعد عقدم د ...

عزیزم اینجوری فکر نکن

مطمعن باش اونا شعورشون کمه و هر عروس دیگ ای غیر شرایط تو داشتن ی ایرادی روش میذاشتنو جنگ اعصاب راه مینداختن

روزانه اینجا بالایه صد تا تاپیک مادروخواهرشوهر داریم ک ارامشو صلب کردن ازشون ولی مشکل شمارو ندارن

پس تقصیر تو نیست عزیزم

تقصیر ذهن بیمار اوناست 

گذشتره ول کن و بخاطر ارامش و سلامتی و خانواده جدیدت خداروشکر کن 

چون اتفاقای بدتری ام میتونست بیفته 

تو لیاقتشو داری عزیزم

درگاوبازی؛جایزهٔنفراولبهکسیتعلقمیگیردکهنسبتبهحملاتگاوبهترینجاخالیرادادهباشد!نهبهکسیکهباگاودرگیرمیشود...درزندگیهماگرگاویبهسمتشمامیآیدکناربکشید💖

به خودت اجازه بده ك شاد باشي🧚🏻‍♀️🧠🏡                     تو لياقتشو داري⛱🎈🧸
2706