2737
2739
عنوان

فقط کسایی که در مورد فرزند خواندگی تجربه دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 65 پست
عزییییییییییییییززززززززززم ممنوووونم ازتون خیلی ماهید واقعا متشکرم براتون از خدا بهترینا رو میخ ...

قربونت عزیزم♥️♥️

انشالله برای شما هم هر روزتون بیشتر از روز قبل شادی و عشق داشته باشه

دلتون همیشه بخنده♥️

‏اگر میدونستید آدما به عوض‌شدنِ دمای چایی و‌ قهوه‌شون بیشتر اهمیت میدن تا احساساتِ جریحه‌دار شده‌ی شما، هیچوقت مشکلاتِ زندگیتون‌رو به کسی نمیگفتید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظر من برو پیش مشاور

منم تو بچگیم ی سری مشکلاتی داستم که مساوره خیلی خیلی بهم کمک کرد بتونم راحتتر باهاش کنار بیام

حداقل ادم حرفاییو میتونه بهش بگه ک شاید حتی تو مجازی هم نتونی بگی و طرف بدون قضاوت کردن کمکت میکنه

با گذشته ات کنار بیا. تو حال زندگی کن و وضعیتتو بسنج و بچه بیار

منم بچگی بدی داشتم وضعت بد نیست منتها از دید خودت بده

درستش کردم هرچند خیلی سخت بود الان ک بچه دارم همه هم و غمم بزرگ کردن و درست بزرگ کردن همینه بقیه زندگیم رفته تو حاشیه

_۰__۰_ برا پسرم دعا کنید خوب بشه. ممنونم
2731
بله خیلی افراد محترم و شریفی هستن اما میدونید مشکل کجاست، اینکه من الان نیمه 20سالگیم، اونا تو 60 س ...

خی باشه دیگه توام باید مراعات سنشون رو کنی اما عزیزم نمیخوام دلتو بشکنم اما اگه همینا نبودن باید تو پرورشگاه بزرگ میشدی، پس قدرشون رو‌حسابی بدون

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب