2733
2739
عنوان

کیا تو خونه خودشون مشغول ب کارو کسب درامدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میوه خشک کردن و صادر کردن درامد خوبی داره. قالی بافی هم همین طور دو تاش پر سوده و رو دست نمیمونه من ...

قالی بافی کجاش پرسوده یه قالی با زجر دو ماه طول میکشه بافتش تازه اگه تند و تیز باشی 

انوقت یه میلیون دستمزد میدن برا دوماه شایدم سه ماه طول بکشه

.
2740
تو ی شرکت اینترنتی استخدام شدم وکار میکنم، اگه خواستید درخواست دوستی بدین ا براتون توضیح میدم 

چجور درخواست دوستی بدم گلم

بحث با ناقص خیالان شیوه استاد نیست،،،،علم افلاطون حریف جهل مادر زاد نیست.
امضامو بخونید 

میشه درخواست منو قبول کنی؟؟

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
از کجا سفارش میگیزی؟

اطرافیانم

لباسهای خودم   بچه هامو دیدن قبلا هم پیشنهاد دادن من رد کردم چون خودم شاغل بودم وقت نداشتم

حالا خودم می خوام کار خودمو شروع کنم

⚘خدایا شکرت❣

دوست من اسکاچ میبافت با کاموا پسمالو میداد مغازه ها فروش خوبی هم داشت

خیلی اعتماد به نفس داشت وقتی میداد به مغازه دار مثل یک تولیدکننده بزرگ رفتار میکرد همین باعث میشد ازش قبول کنن

بعدشم ی مدت خیارشور درست میکرد اونقدر کیفیت داشت که اونم خوب فروش میرفت 

ماشالله خیلی بلده

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
2706