2733
2739
عنوان

کیا تو خونه خودشون مشغول ب کارو کسب درامدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 73 پست
به خدا نمیدونم ولی یه سایتی بود مخصوص همین مشاغل خانگی خیییلی خوب راهنمایی کرده بود تو گوگل هم فک کن ...

ممنون که باحوصله جواب دادیدعزیزم

یه مدتتوفکرهمینم اگه یه کاری هست مثل سوزن دوزی نتونم انجام بدم میرم سراغ میوه خشک .سوزن دوزی  نیازبه بازاریابی ندارم خودش حل،فقط بااین گردن دردمیترسم نتونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون که باحوصله جواب دادیدعزیزم یه مدتتوفکرهمینم اگه یه کاری هست مثل سوزن دوزی نتونم انجام بدم میر ...

خواهش میکنم عزیز دلم ببینید هر کاری سختی های خودش رو داره تو هرررر کاری باید صبر داشته باشید و صبر و صبر انشالله که خدا به کارتون رونق و برکت بده.

تروخدا برای من دعا کنید خیلی خیلی محتاجم به دعای هرکسی که برام دعا کنه اگه بچه هم دارین بگین برام دعا کنه خواهش میکنم فراموش نکنید❤❤❤❤❤ واقعا محتاجم

2731
راستی اسم اسکاچ اومد،من هرچی میخرم زودپرس بغلش بازمیشه اسفنج داخلش کم‌کم میریزه بیرون فقط روکشش باقی ...

اوناجنسش بده.منم یبارخریدم اینجورشد.

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
خ.ب چی بگیرم مگه به جز اسفنجی وبافتنی چیز دیگه ای هم عست؟

نه نمیگم مدل دیگه میگم جنسش بد بوده منم ازین اسفنجیا یبارگرفتم همون روز اول پاره شد اما همون مدل یباردیگه گرفتم قشنگ محکم و خوبه ی ماه بیشتره

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
2740
بریم اداره مالیات کمک میکنن راجب این موضوع بپرسیم بنظرتون؟

نه فکر نمیکنم عزیزم برید فنی حرفه ای بهتره 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
بایدخودآدم برای کارش تبلیغ کنه ،به قول شماخیلی تاثیرداره،ولی من بچه کوچیک دارم کسیوندارم بزارم پیشش ...

نه زمان زیادی نمیبره که

شما اماده کن بعد مثلا یه توکه پا برو تا فروشگاه نزدیک خونه بده و بیا

یا شماره تماس بگیر از قبل هماهنگ کن با مغازه بگو بچه کوچیک داری و نمیتونی حضوری هماهنگ کنی

هر روز ی تایم کوتاه بزار برای بردن اون کارات و تحویل به فروشگاه

هر روز هم ی فروشگاه ک زود برگردی به وقت بچه بیدار میشه

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
آفرین...نمیدونی دونه چندمیداد!؟منم بلدم

اینجا مازندرانه خود مغازه دار پارسال ۵ میداد فک کنم ۴میگرفت خوده دوستم

جالبه کوروش هم میدادبراش میفروختن

نه زمان زیادی نمیبره که شما اماده کن بعد مثلا یه توکه پا برو تا فروشگاه نزدیک خونه بده و بیا یا شم ...

ممنون عزیزم یه کارخونگی پیداکردم نیازبه بازاریابی نداره مشتری هست بدون اینکه ازخونه برم بیرون خداکنه ازپسش بریام.دعاکنید

ممنون عزیزم یه کارخونگی پیداکردم نیازبه بازاریابی نداره مشتری هست بدون اینکه ازخونه برم بیرون خداکنه ...

توكل بخدا كن عزيزم 

چشم منم براتون دعا ميكنم خدا به زندگيت بركت دائمي بده آمييين