2733
2734

ینی چقد بدیم بنظرتون ک خوب باشه اخه تو شرایط کرونا جایی نرفتم براش چیزی بخرم و اینکه نامزدم اصلا ب رو خودش نمیاره ک تولد مامانمه اخه فرداس و نامزدم هم پنجشنبه ها میاد خونمون فقط ازم پرسید چی میدی ب مامامت پس خودش چی اون نباید هیچ کادویی بده بنظرتون؟؟ما عقدیم مامانم خیلی دوستش داره میترسم اگ کادو نده دلش بشکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن ب نظرم دوتایی باهم ی چیزی برید بخرید و بهش بدین اینجوری بهتره

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2738

باهم یه کادو بدین  آره توقع داره حتما بدین حتی اگه از طرف خودت بدی بگی اون داده

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

قبل ازینکه بیاد یه سر برین باهم یه هدیه و گل بخرین بیاید خونه مامانتو سورپرایز کنید 

عطر خوب - عینک آفتابی خوب ... البته نمیدونم چقدر میخواین هزینه کنید ؟ 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2706