2733
2734
عنوان

تولد مامانم من و نامزدم جدااا کادو بدیم بهش یا با هم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 25 پست
قبل ازینکه بیاد یه سر برین باهم یه هدیه و گل بخرین بیاید خونه مامانتو سورپرایز کنید  عطر خوب - ...

بنظرتون بهش بگم پول بده بده؟اخه تا دیر وقت سرکاره وقت نمبشه باهم بریم چیزی بخریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا!!!!

مادر منکه اگه دامادش کادو تولد بده ناراحت میشه.

روز مادر خوبه ولی تولد بد میدونیم داماد چیزی بده

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2728

به نظر من اگه اون نداد خودش شما هم هیچی کادو نده. میدونی چرا. چون اگه اون کادو نده و شما بدی . وقتی تولد مادرش بشه میره واسه مادرش کادو میده چون تو هم برای مادرت کادو دادی. شما یا باید با هم کادو بدید یعنی اون مشارکت کنه یا اگر مشارکت نکرد شما به مادرت هیچی نده که تولد کس و کارش جرات نکنه بهت بگه میخوام کادو بدم

به نظرم موضوع رو سختش نکن من خودم هر سال کادوی تولد برلی مامانم می خرم و روزهای نزدیک تولدش که میرم خونشون بهش میدم, روز مادر کادو از طرف دو تامون می خرم،روزی که رفتیم دیدنشون میدم،در اصل موضوع به یاد بودنه

بنظرتون بهش بگم پول بده بده؟اخه تا دیر وقت سرکاره وقت نمبشه باهم بریم چیزی بخریم

به نظرم زودتر باید فکر میوفتادی و با خودش میرفتی خرید اما الان که دیگه دیر شده خودت یه چیزی بگیر از طرف دوتاتون بده یا اینکه سر راه به نامزدت بگو کارت هدیه بگیره و بیاد 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2738
در حد کیک و کادو دادن  و خودمونی

اصلا ارزش نداره خودتو سبک کنی. هیچ به روش نیارکه توقع کادو داری ازش

لازمم نیس بیخودی اسم نامزدتو بیاری وقتی کاری نکرده برو هدیه تو بده بگو مامان جون تولدت مبارک.