2733
2734
عنوان

نمی خــوام غـرق بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 25596 بازدید | 2266 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نیت حاجتِ امضای شما ،هدیه به صاحب الزمان ۵ حمد شفاء خوندم 🌹 اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرج ...

سلام

لطفا واسم دعا کنید

یه نفر خیلی دلمو شکسته💔

و خیلی باهام بد رفتاری کرده😭

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
بسم الله الرحمن الرحیم  سلام دوستای عزیز و مهربونم 😚 به نیت حاجت دلتون و فرج و سلامتی حضرت : ...

سلام ظهور جان

لطفا برام دعا کنید😭😭

دلم خیلی شکسته

خیلی ناراحتم💔💔

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
2731

@نون_بربریییی    

دلم خیلی شکسته

اومدم اینجا

مجلس امام زمان😭💔

یا مهدی ادرکنی 😢💔

به تو پناه میبرم آقاجان کمکم کن😭🙏

2740

@خانمحاجآقا    

سلام عزیزم

لطفا برام دعا کن

دلم شکسته از دیروز دارم گریه میکنم😭💔🙏

سلام عزیزم خوش آمدید 🌱 به نیابت از شما اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌺 اللهم ...

سلام گلم

خیلی ممنونم

عزیز دلمی

ان شاءالله تعالی چشمات شما هم و همه ی ما به جمال مبارک امام زمان امام مهدی علیه السلام روشن بشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

اللهم عجل لولیک الفرج

من هم به نیابت از شما خوندم گلم 🌼🌼🌼

سلام ظهور جان لطفا برام دعا کنید😭😭 دلم خیلی شکسته خیلی ناراحتم💔💔

عزیز دلم خدا به قلبت آرامش بده ❤

این نیز بگذرد ..

صبوری کنید خواهر پر مهرم

بعد خدا حضرت مهدی عج مثل پدری دلسوز و مهربان صداتون میشنون ،خصوصا اینجا که صاحب مجلس هستند ..

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
چقدر حرفات درست و دردناک بود خواهر  خدا خودش کمکمون کنه بتونیم محب و پیروی واقعی امام باشیم و ...

😘❤❤😘😘😘

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭

خدایا نمیخوام غرق بشم 😓😓😓

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
عزیز دلم خدا به قلبت آرامش بده ❤ این نیز بگذرد .. صبوری کنید خواهر پر مهرم بعد خدا حضرت مهدی عج م ...

ممنونم عزیزم💔🙏

یا حلیم یا حلیم یا حلیم...

یا مهدی ادرکنی...

2706