2733
2734

چهارسال باهم بودیم اصن عجیب دوسم داشت جوری ک داداشش میگفت گفته حاضرم ب ازای یبار بغلش کردنش بمیرم وقتی کات بودیم 

شبا عکسامو میدید قبل خواب بعد بالشتشو بغل می‌کرد می‌خوابید

اصن عجیب دوسم داشت

قبلا امتحانش کردم حتی جواب نمیداد

این سری دو روز بود کات کرده بودیم از طرف خودشم کات کردیم سر یه سوتفاهم ساده و بعد رفت امتحانش کردم پا داد

بعدشم ک بهش گفتم یمشت چرت و پرت تحویلم داد حالا اسکرین پیاماشو میفرستم

بنظرتون خدا میبینه؟؟

خیلی دوست دارم زود تاوان بده

همش الکی ب من شک داشت 

الان فقط میخوام بفهمه کیو از دست داده 

من که دستم نمیرسه کاری کنم چیکار کنم خدا تاوان منو ازش بگیره

از تجربه هاتون میگید ک کسی ک خیانت کرده چی سرش اومده؟

کات کردی بهت تعهدی نداشته چرا قبول کنه .

اسمش خیانت نیست چون کات کرده بودید .

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کات کردی بهت تعهدی نداشته چرا قبول کنه . اسمش خیانت نیست چون کات کرده بودید .

من انقد اینجوری کات کردیم کردیم باز میدونستیم به هم تعلق داریم بعد یه روز گذشته بود

کاش مرض امتحان کردن واکسن داشت

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

بزار

دده جونی از من به شمو تجربه نصیحت اصن حرررررف الکی ولی نیگا بکن رابطه ای که توش ای پسرو بهت کم محلی می‌کنه یا بی توجهی می‌کنه یا زنگ نمیزنه یا پیام نمی‌ده ای رابطو دیگه تاریخ انقضاش سر اومده هی خودت کوچیک نکن برو سراغش بیگیر او اُزگل هم سیت چسی بیاد جواب نده ارزش خودت بدون خودت تمومش کن اصن نمیخاد بری بگی خدافظ همی که تو هم پیامش ندیا خود به خود تموم میشه 🤙🏻😏 یه مدت ناراحت باشی عذاب بکشی صدددد شرف داره تا یه عمر بعدن ای گوزو آقا سیت پوز بیگیره 🤣ها دده جونی از ای رابطه های سمی بیوووو بیرون ❤️😘 بیشتر ای کامنتایی که گذاشتم همش بز بز کو کو بودن😪😅
من انقد اینجوری کات کردیم کردیم باز میدونستیم به هم تعلق داریم بعد یه روز گذشته بود

تقصیز خودتونه هی کات کات کات اشتی اشتی مضخرفه اگه واقعا همو دوست داشتین نباید میزاشتی که هی کات کنین برگردین ابهت قهر از بین میریه روتون به روی هم باز

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
خیانت دیدن مث تجربه مرگ ی عزیز هس.... خیلی دردناکه

اما منی ک بارها تجربش کردم میگم یک هزارم اون درد مرگ عزیزو ندارخ 

مرگ عزیز میشکنتت جگرت میسوزه هرروز

توفکرش نیستی و پیداش میشه ولی وقتی که باید باشه میره 😕

اگه نامزدت بوده که بحثش جداس. اگه دوست پسرت بوده راه رو از اول اشتباه رفتین و هیچ تعهدی تو این رابطه نبوده پس از خدا هم چیزی نخواه. ولی من پیشنهادمیکنم ول کن رهاش کن نه براش بدبخواه نه خوب این اوج قدرت تو هست که بذاری طرف بحال خودش باشه