2733
2734
عنوان

از حرفای عمم دلم گرفت :(

| مشاهده متن کامل بحث + 1720 بازدید | 135 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همونجا میگفتی نظر تو رو نخواستم( به دوستت)

خونه عمه ات هم دیگه نرو یه سلام خداحافظی سنگین و تمام

کسی حق نداره ناراحتت کنه. 

چرا وقتی داریم بهترین روزهای زندگیمونو میگذرونیم، نمیدونیم اون روزها بعدا قراره انقدر دست‌نیافتنی بشن…
اها ببین چرا پس میگن هر کی بره تیزهوشان سه رقمی یا دو و تک رقمی میاره  خواهرم نمیدونه خواهرزاد ...

نه بابا ما فقط یدونه رتبه ی 2 رقمی داشتیم  بستگی به مدرسه و شهرشم داره تیزهوشان ما بیشتر دانش آموزای درس خون و مثبتی داشت وگرنه معلما کار شاخی انجام نمیدادن ، از این لحاظ خیلی خوبه که اکثر بچه ها حواسشون به درسه و دنبال دوس پسر بازی و حاشیه نیستن وگرنه شاید آموزش مدرسه ی نمونه دولتی و تیزهوشان در بعضی شهرا هیچ فرقی نکنه ، مهم خود دانش آموزه

بچه ها من کاربر آقا نیستم ...rroshanaaaی سابقم دوستان با کسی اشتبام نگیرید

عزیزم شما که دارو خوندی از چرت وپرتای دیگه دلت بگیره یا از رشته ات سرد بشی بقیه رشته ها چی بگن مطمئنم عمت از حسودیش این حرفو زده باید جوابشو محترمانه بدی که دیگه پاشو فراتر نذاره به خانوادتم بگو جلوش خانوم دکتر صدات کنن که خوووب متوجه بشه 

باورکن منم همینطور فقط طرف فکر کرده بود حالا چی شده من چ تغییری کردم(نمی دونست بخاطر خودش دورشدم😁)د ...

بهترین کارو کردی  

مهم اینه که خودت میدونی کسایی که داروسازی میخونن  چقدر بازار کار براشون خوبه و نه تنها داروخانه بلکه توی شرکت ها و کارخانه ها هم  فعالیت دارن   اصلا میتونن کسیو استخدام کنن و خودشون فقط از مدرکشون پول در بیارن و جای دیگه مشغول باشن 

خودت که داروسازی میخونی که این چیزا رو بهتر میدونی 

بعدشم  شما  الان داری رشته ای رو میخونی که هر ساله تعداد خیلی خیلی کثیری از دانش اموزای کشورت ارزو دارن جای تو باشن 

به نظرم به عنوان کسی که قراره خانم دکتر بشه اعتماد به نفستو ببر بالا و همه ی این حرفا رو بریز دور 

اون خانوم نه تنها تورو بلکه خودش رو  و همه زنان رو در حد دستگاه تولید مثل   اورده پایین   بچه دار شدن و کارای خونه افت نداره اصلا ولی اینکه یکی فکر کنه نهایت و سرانجام یک زن فقط همین کاراست  توهین بزرگی کرده .... 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
داروسازیییی؟ قشنگ مشخصه از رو حسادته  داروسازی اسونه؟ جز سه تا رشته‌ی تاپ هست!

هنوز که ترم دوام نمیشه بهم گفت داروساز  ما که هنوز وارد مباحث اصلی و سخت نشدیم ولی چون به نسبت پزشکی و دندان دروس عملی کمتری داره و اکثر درساش تیوریه و مولکولیه آره سخت تر از اون رشته هاست

ولی شیفتای سخت پزشکی  و این چیزا رو نداره دیگه

عزیزم شما که دارو خوندی از چرت وپرتای دیگه دلت بگیره یا از رشته ات سرد بشی بقیه رشته ها چی بگن مطمئن ...

بابام همش میگه جوابشو بدی بدتر میشه