2733
2734
عنوان

از حرفای عمم دلم گرفت :(

| مشاهده متن کامل بحث + 1720 بازدید | 135 پست
آره    

😂😂😂🤦‍♀️

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
واقعا متوجه هستن چه رشته ای داری میخونی؟ به نظر من داروسازی از بزشکی خیلی بالاتر و بهتر و باکلاس تره ...

بهترین موقعیتم داشته باشی فامیلای ما یه عیبی روت میذارن   

بچه ها من کاربر آقا نیستم ...rroshanaaaی سابقم دوستان با کسی اشتبام نگیرید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم اینه که خودت میدونی کسایی که داروسازی میخونن  چقدر بازار کار براشون خوبه و نه تنها داروخانه ...

چقد خوب حرف زدی عزیزم  

آره من باید روی خودم کار کنم که اعتماد به نفسمو بالا ببرم و انقد زودرنج نباشم

چقد خوب حرف زدی عزیزم     آره من باید روی خودم کار کنم که اعتماد به نفسمو بالا ببرم و انق ...

🌹🌹🌹🌹 خواهش میکنم 

نه اعتماد به نفستو ازون جهت میگم ببر بالا که حرفایی که دیگران از عمد برای ناراحت کردنت میزنن اذیتت نکنه  وگرنه زودرنج نیستی  چون بعضی چیزا واقعا میرنجونه 

ورودی ۹۸ بودین ؟  چند سال درس خوندین و تست زدین ؟ 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2731
🌹🌹🌹🌹 خواهش میکنم  نه اعتماد به نفستو ازون جهت میگم ببر بالا که حرفایی که دیگران از عمد برا ...

آره عزیزم ورودی 98 بودم

درس خون بودم کلا ولی جدی واسه کنکور که شروع کردم به تست زدن  از تابستون دوازدهم شروع کردم

البته تست زیستو از دهم میزدم زیستم تقریبا قوی بود

چقدر قشنگ گفتی عزیزم

🙏

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
چقدر تست زدین؟از چه کتابایی؟نظام جدید هستین؟

تست زدن حرفه ای رو از تابستون دوازدهم شروع کردم ، آره نظام جدید بودم

اول با هفته ای 800 تا تست حدودا شروع کردم دیگه دستم که راه افتاد میانگین هفته ای 1500 تا تستو میزدم

اون هفته های آخرم حدوای 3000-3500 تا زدم

خب واسه هر درسی منابع متفاوتی داشتم ولی کلی بخوام بگم واسه دینی گاج و آبی قلمچی ،عربی گاج و آبی ، زبان شهاب اناری ، ادبیات آبی و سیرتاپیاز

ریاضی گاج و آبی ، فیزیک گاج و آبی ، شیمی خیلی سبز و گاج و آبی ( البته شیمی کلاس میرفتم ) ، زیست منابع زیادی داشتم سعی میکردم از همه ی منابع تست بزنم که با انواع دیدگاه ها آشنا شم ولی به ترتیب بخوام بگم اول آبی قلمچیو پیشنهاد میکنم بعد خیلی سبز بعد که سطحت بالاتر رفت نشرالگو 

واسه دوران جمع بندیم واسه اختصاصیا موج آزمون گرفتم

کلا واسه ریاضی فیزیک منبع زیاد توصیه نمیکنم 

ولی واسه زیست و حفظیات شیمی بد نیست منابع زیاد داشته باشی که با انوع طراح ها و دیدگاه ها آشنا شی

امیدوارم مفید و کامل توضیح داده باشم  

تست زدن حرفه ای رو از تابستون دوازدهم شروع کردم ، آره نظام جدید بودم اول با هفته ای 800 تا تست حدود ...

مرسی عزیزم میشه درخواست دوستی بدم بهت؟ آخه برای کنکور میخونم هدفم پزشکیه نیاز به ی مشاوری دارم ک خودش این راهو رفته باشع😙😙😘😚😚😘😙😙

تو هم میگفتییی حداقل من ی داروخونه میزنم شما ک همینم نتونستی بزنی 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
تو هم میگفتییی حداقل من ی داروخونه میزنم شما ک همینم نتونستی بزنی 

یا میگفتی نوار فروشی هر باش بهتر بهتر کلفتی و بشگر بشاب تو خونه

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

(با احترام به همه عزیزانی که اینجا خودشون نخواستن دانشگاه برن)بگو حیف که نه خودت نه دختر عزیزت توان درس خوندن و دانشگاه رفتن نداشتید، و باعث شده نه بدونید دارو جزو بهترین رسته های تجربیه، و نه حتی بدونید چیه؟

وگرنه نوار رو که توی بی سواد هم میتونی بفروشی، مگر دیگه خیلی بی عرضه باشی

(با احترام به همه عزیزانی که اینجا خودشون نخواستن دانشگاه برن)بگو حیف که نه خودت نه دختر عزیزت توان ...

زشته خدایی اینجور گفتن همون ساکت باشن بهتره آخه عمشون لج میکنه بدتر اعصاب خوردی به وجود مباد