2726
عنوان

از حرفای عمم دلم گرفت :(

1720 بازدید | 135 پست

بچه ها عمم خیلی زبونش تلخه اکثر مواقع توجه نمیکنم ولی امشب ناراحت شدم ازش   من دارو میخونم واقعا به رشتم علاقه دارم که انتخابش کردم هرچند که خونوادم خیلی دوست داشتن پزشک یا دندان پزشک بشم ولی علاقه ی خودمو دنبال کردم 

عمم امشب بهم گفت خب که چی نشستی انقد درس میخونی تو هم تهش شوهر میکنی بچه داری میکنی یا نهایتش داروخونه بزنی نوار بهداشتی بفروشی 

واقعا دلم شکست از حرفش ولی هیچی بهش نگفتم   چند وقت پیشم یکی از دوستام به شوخی بهم گفت خب تهش ک ا ندوم فروش میشی

من زودرنجم واقعا ناراحت میشم از حرفاشون ولی بخاطر احترام تا حالا جوابی بهشون ندادم ، الان همش دارم حرص میخورم که چرا چیزی به عمم نگفتم ، چرا واقعا بعضیامون به سلیقه ی دیگران احترام نمیذاریم؟  

بچه ها من کاربر آقا نیستم ...rroshanaaaی سابقم دوستان با کسی اشتبام نگیرید

بیخود کرده 🤨بگو تا بیام حساب عمه تا برسم🤨به خانوم دکتر من چی گفته🤨

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو بچه ت عرصه داره..همین نوار بهداشتی رو بفروشه..میلیاردی به جیب بزنه😂😂

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
2706