2733
2739
عنوان

این چرا ولم نمیکنه😐😣

453 بازدید | 42 پست

زهر ترکم کرد هر بار میگم تمومش کنیم اجازه نمیده بزارم برم😐😣بخدا تا الان 100 دفه ای بهش گفتم من میرم خدافز☹️بازم جلوم گرفت😐هنوزم داره میگیره😐میگم بیخیال من😐تو لیاقتت بالاتر از منه🙄بازم گوش نمیده میگه بقیه دخترا برام مهم نیستن من انتخابم تویی و قصدم جدیه☹️😐من بلاکش کنم بازم سر و کلش، پیدا میشه☹️میگم مگه جدا نشدیم ما؟! شرو میکنه ب غر زدن کات مات نداریم فلا😑اونجای دنیام باشی میام دنبالت بیخیالت نمیشم😏😒دیگ چیکار کنم ازم دس بکشه؟! بد رفتاری میکنم بازم نمیزاره برم😑ینی شیرین عقله😏🙄ولی قهوش تلخه😁😀ینی واقعا عاشق بودنشو ب رخ میکشه یا قصدش یه چیز دیگس🙄😏😒😁

روزی که سه قلوامون دندون در آوردن عکس میکشیم می‌فرستیم واسه اونایی که میگن بهم نمیرسین😍🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوش به حالت بابا  دوست پسر ابن مدلی داشتنم ارزو ست

نه خيلي بدع من يكي اينجوري داشتم حالم ازش بهم ميخورد

باخرابات نشينان ز كرامات ملاف       هرسخن وقتي و هر نكته زماني دارد 
خوش به حالت بابا  دوست پسر ابن مدلی داشتنم ارزو ست

انشاالله قسمتت😃شاید من زیادی نمک نشناسم☹️

روزی که سه قلوامون دندون در آوردن عکس میکشیم می‌فرستیم واسه اونایی که میگن بهم نمیرسین😍🤗
نه خيلي بدع من يكي اينجوري داشتم حالم ازش بهم ميخورد

منم😣هی جلوم میگیره نرم خیلی افتضاح میشه ک☹️

2738
دوسش داري يانه

نه خیلی زیاد دوسش ندارم... بهتره بگم عاشقش نیستم فقد معمولی دوسش دارم من عاشق عشق اولم ک ترکم کرد💔🙂

2706