2733
2734
عنوان

این چرا ولم نمیکنه😐😣

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 42 پست
نمیدونم من یدونه بیشتر نداشتم  اونم میگفت خداحافظ میگفت به سلامت

انشاالله بعدی نمیگه😘واس موندنت خودشو ب خاک و خون میکشه 🙂

روزی که سه قلوامون دندون در آوردن عکس میکشیم می‌فرستیم واسه اونایی که میگن بهم نمیرسین😍🤗
چی میتونه باشه عزیزم 🤔

همونی که تو ذهنته...یکی از دوستام 5 سال با یه پسره بود همین رفتارو میکرد اخر سر ب.ک.ا.ر.ت.ش رو زد و ولش کرد تنها قصدشون همین کاره

پیجمو فالو کنید عشقا مرسی❤ sarina13762020.      9/9/99به همه ارزوهام میرسم و اونی که ازش بدم میاد به سزای عملش میرسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا دوسش نداری؟

نمیدونم قبلا دوسش داشتم ولی روزا ک میگزره تکراری میشه ازش خسته شدم نمیتونم بهش بگم 

روزی که سه قلوامون دندون در آوردن عکس میکشیم می‌فرستیم واسه اونایی که میگن بهم نمیرسین😍🤗
2731
همونی که تو ذهنته...یکی از دوستام 5 سال با یه پسره بود همین رفتارو میکرد اخر سر ب.ک.ا.ر.ت.ش رو زد و ...

واقعا😳من شوک شدم😕ولی اون میگه من تو رو واس..... نمیخام من قصدم جدیه خانوادشم میدونه😏مامانش بهم میگه عروس خوشگلم😒عروس خوشگلش بخوره تو سرش😐😑

منم یه خواستگار این چنینی داشتم صدبار گفتم ن ینی اونقد ازش بدم میومدا حالت تهوع میگرفتم از اسمش ین ...

وای نگو😪نمیزاره راحت باشم😑😒

واقعا😳من شوک شدم😕ولی اون میگه من تو رو واس..... نمیخام من قصدم جدیه خانودشم میدونه😏مامانش بهم میگ ...

اگه دوستش داري بمون نداري جدي برخورد كن و تامام

باخرابات نشينان ز كرامات ملاف       هرسخن وقتي و هر نكته زماني دارد 
2740
واقعا😳من شوک شدم😕ولی اون میگه من تو رو واس..... نمیخام من قصدم جدیه خانودشم میدونه😏مامانش بهم میگ ...

😂😂😂😂...این چیزا رو باور نکن...بگو  بیا خواستگاری تا حرفتو باور کنم ...اردیبهشتی هستی؟؟؟😀

پیجمو فالو کنید عشقا مرسی❤ sarina13762020.      9/9/99به همه ارزوهام میرسم و اونی که ازش بدم میاد به سزای عملش میرسه
😂😂😂😂...این چیزا رو باور نکن...بگو  بیا خواستگاری تا حرفتو باور کنم ...اردیبهشتی هستی؟؟؟😀

از کجا فهمیدی اردیبهشتیم؟! 🤨😳😳😳

از کجا فهمیدی اردیبهشتیم؟! 🤨😳😳😳

چون منم اردیبهشتیم...زیاد استیکر استفاده میکنیم 😂😂😂😂😂متولد یه روز و چه سالی هستی؟خودم 12 /2/1376

اگه خودتم دوسش داری فرق داره من واقعا ازش چندشم میشد الان که ازدواج کردم بازم از اینطرف اونطرف میشن ...

من عاشقش نیستم ولی در حد معمولی دوسش دارم ولی نمیدونم هر چه روزا میگزره ازش دلزده میشم😣چون عاشقِ عشق اولم هستم ک منو ترک کرد💔🙂

2706