2733
2734
عنوان

این چرا ولم نمیکنه😐😣

453 بازدید | 42 پست

زهر ترکم کرد هر بار میگم تمومش کنیم اجازه نمیده بزارم برم😐😣بخدا تا الان 100 دفه ای بهش گفتم من میرم خدافز☹️بازم جلوم گرفت😐هنوزم داره میگیره😐میگم بیخیال من😐تو لیاقتت بالاتر از منه🙄بازم گوش نمیده میگه بقیه دخترا برام مهم نیستن من انتخابم تویی و قصدم جدیه☹️😐من بلاکش کنم بازم سر و کلش، پیدا میشه☹️میگم مگه جدا نشدیم ما؟! شرو میکنه ب غر زدن کات مات نداریم فلا😑اونجای دنیام باشی میام دنبالت بیخیالت نمیشم😏😒دیگ چیکار کنم ازم دس بکشه؟! بد رفتاری میکنم بازم نمیزاره برم😑ینی شیرین عقله😏🙄ولی قهوش تلخه😁😀ینی واقعا عاشق بودنشو ب رخ میکشه یا قصدش یه چیز دیگس🙄😏😒😁

روزی که سه قلوامون دندون در آوردن عکس میکشیم می‌فرستیم واسه اونایی که میگن بهم نمیرسین😍🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خوش به حالت بابا  دوست پسر ابن مدلی داشتنم ارزو ست

نه خيلي بدع من يكي اينجوري داشتم حالم ازش بهم ميخورد

باخرابات نشينان ز كرامات ملاف       هرسخن وقتي و هر نكته زماني دارد 
خوش به حالت بابا  دوست پسر ابن مدلی داشتنم ارزو ست

انشاالله قسمتت😃شاید من زیادی نمک نشناسم☹️

روزی که سه قلوامون دندون در آوردن عکس میکشیم می‌فرستیم واسه اونایی که میگن بهم نمیرسین😍🤗
نه خيلي بدع من يكي اينجوري داشتم حالم ازش بهم ميخورد

منم😣هی جلوم میگیره نرم خیلی افتضاح میشه ک☹️

2738
دوسش داري يانه

نه خیلی زیاد دوسش ندارم... بهتره بگم عاشقش نیستم فقد معمولی دوسش دارم من عاشق عشق اولم ک ترکم کرد💔🙂

2706