2733
2739

بازار ریزش نداره بازی حقوقیاست برا پایین نگه داشتن شاخص زیر ۲تومن اصلا نگران نباش همیشه این اتفاقات توی بورس میوفته به نظرم مدتی سهماتو چک نکن اگه یهم ارزنده بنیادی خریدی ترسی نداره از چی میترسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ازاینکه ریزش کنه پولام بره تواوج خریدکردم کل سرمایمه

توی مقاومت خرید کردی؟خب عزیزم اول از همه این کارت اشتباه همیشه سهمای کم ریسک بخر که کف کانال حمایتین درباره بورس مطالعه کن وقت برای خرید،فروش همیشه هست تنها راهی که داری اینه صبر صبر صبر کنی درست میشه خیلیا کل زندگیشون توی بورسه درست میشه

ن چنتا دیگه هم دارم مث کروی و غسالم میشه نظزتو بگیی ممنونم گلم

وپارس سهم خوبیه حرکتش شارپی بوده سود خوبیم داده ولی بررسی نکردم ببینم نقطه مقاومتش هست یا نه.

خودم غسالم دارم سهم خیلی کم ریسکی عالی برای،بلند مدت  کف کانال قیمتی البته من نمیدونم شما چه زمانی ورود کردید

توی مقاومت خرید کردی؟خب عزیزم اول از همه این کارت اشتباه همیشه سهمای کم ریسک بخر که کف کانال حمایتین ...

من سهام بیمه پاسارگاد دارم.تو بازار همه ریزش دارن.چرا این هروز ۵ درصد سود داره.خیلی عجیبه.تقریبا ده روز ۵ درصد هروز رشد داره...به نظرت میخواد بعد ریزش کنه😓

2706