2733
2739

ما یه گروه تو تلگرام درست کردیم که همه همدیگرو فالو میکنیم و رو استوریای همه دیگه ریپلای میزنیمو و تا پست میزاریم لینک پست رو می‌فرستیم تو گروه و اون پست و لایک و سیو میکنیم و براش کامنت میزاریم 

اگه پایه اید بگید عضو گروه تلگرامتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی بلاگری کنی و از خودت ویدیو بزاری یا از روزمرت یا میتونی یه آنلاین شاپی رو شروع کنی 

توی فکرش هستم

پستت رو ذخیره میکنم تا شروع کردم منم ادد کنی 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2731
میتونی بلاگری کنی و از خودت ویدیو بزاری یا از روزمرت یا میتونی یه آنلاین شاپی رو شروع کنی 

من ازتابستون َروع میکنم برای کارم درخاست میدم ایدیتو بگیرم یا لینکروهتون که شروع کردم بگم منم ادکنی میترسم تعلیق شیم گمت کنم

به امید آمدن فردایی که تمام دیروزها در مقابل شکوهش زانو بزنند   °🎡🪐~   ️هر کاربری رو بدون دلیل لایک کردم یعنی تو امضاش گفته برام دعا کنین من براش دعا کردم یا گفته صلوات بفرستین براش فرستادم و لایکش کردم.                                                           تلخ ترین لحظه شنیدن  خبر خودکشی دوست عزیزم  بود😭💔