2737
2734
عنوان

همزاد واقعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 982 بازدید | 87 پست
ارثی هست اگر شرایط محیطیش هم فراهم باشه خودشو نشون میده اگر نه بروز نمیکنه

آخه برای این گفتم که تربیت هم ثد در صد تاثیر داره مثلا تو کتابای مذهبی ما گفتن جن هست

خب این بچه هم تو ذهنش رفته دیگه ترسیده

آخه برای این گفتم که تربیت هم ثد در صد تاثیر داره مثلا تو کتابای مذهبی ما گفتن جن هست خب این بچه هم ...

ببین من بر اساس علم میگم اصلا کاری با مذهب ندارم تو دوره های قدیم به بیماری های روحی و ذهنی میگفتن جن شیاطین دیو و....چون دلیل این علایم رو نمیدونستن میگن چن تسخیزش کرده ولی الان تو این دوره که علم پیشرفت کرده اینا خنده داره بیشتر .....بله تربیت هم بی تاثیر نیست اما ژن عامل اصلی این افکار و توهم هاست که تربیت باعث بروزش میشه یا ضربه روحی عاطفی یا مرگ عزیزان یا هزاران عامل محیطی دیگه ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببین من بر اساس علم میگم اصلا کاری با مذهب ندارم تو دوره های قدیم به بیماری های روحی و ذهنی میگفتن ج ...

یعنی شما میگی اگه کسی مغز سالمی داشته باشه هی بگن جن جن هست و اینا

نمیترسه یا این حس ها رو نداره؟

یعنی شما میگی اگه کسی مغز سالمی داشته باشه هی بگن جن جن هست و اینا نمیترسه یا این حس ها رو نداره؟

قسمت اول سوالت جوابش اینه که هیییییچ انسانی از سلامت روانی صد در صد برخوردار نیست قسمت دوم سوالت جوابش اینه که دچار تردید و شک میشه اما بیشتر متمایل به واقعیت هست یعنی معتقده جن وجود نداره و اینا ساخته ذهن هست

قسمت اول سوالت جوابش اینه که هیییییچ انسانی از سلامت روانی صد در صد برخوردار نیست قسمت دوم سوالت جوا ...

اره ادم‌تخیلی هست خیلی

وسواس فکری هم دارن فک کنم دیگه بدتر  با این چیزا کلنجار رفته و هی بزرگشون کرده

2740
بهرحال حتما بفرستیدش بره روانپزشک باید معاینه بالینی بشه

فقط یه چیزی که از اون موقع که گفتی تا حالا ذهنمو درگیر کرده

وقتی وجود جن رو رد میکنی و میگی اشتباهه

یعنی همه چیز اشتباهه؟آخه محکم تو کتابا گفته شده که هست

خودمم ذهنم درگیر شد پس همه چیز غلطه؟همش دروغ و خرافاته؟

ببین خیلی خودتو درگیر این چیزا نکن من نمیتونم جوابی در این مورد بهت بدم ولی علم میگه بله اشتباهه بستگی داره با دید علمی نگاه کنی یا مذهبی ، علم ازمون و خطا داره و میشه تایید کنی که اشتباهه یا درست اما مذهب و عرفان نه شهودیه و نه میتونی بگی هست نه میتونی بگی نیست چون اثبات نشدنیه

ببین خیلی خودتو درگیر این چیزا نکن من نمیتونم جوابی در این مورد بهت بدم ولی علم میگه بله اشتباهه بست ...

خب همین دیدگاه مذهبی عزیزم یکی رو توهمی کرده

و اگرم بش بگی این چیزا نیست کله مذهب و دیگه قبول نداره

خب همین دیدگاه مذهبی عزیزم یکی رو توهمی کرده و اگرم بش بگی این چیزا نیست کله مذهب و دیگه قبول نداره

شما نیاز نیست بهش اثبات کنید که نیست وقتی دارو بخوره توهماتش از بین میره و کلا این قضیه فراموش میشه 

شما نیاز نیست بهش اثبات کنید که نیست وقتی دارو بخوره توهماتش از بین میره و کلا این قضیه فراموش میشه& ...

ببخشید انقد ازت سوال کردم🤦‍♀️

دارو  چطور از ذهنش میبره این توهمات و ترس از جن و؟

در صورتی که پذیرفتش؟

2706